فروش عمده قاب طرح شمسه میناکاری

فروش عمده قاب طرح شمسه میناکاری

هدایای صنایع دستی می تواند یک گزینه مناسب برای عزیزان شما باشد، بخصوص هدایای میناکاری که به دلیل تنوع و چشم نوازی بسیار مقبول می باشند، از این جمله هدایای میناکاری می توان به قاب شمسه میناکاری اشاره کرد که نمونه ای بسیار چشم نواز از محصولات میناکاری می باشد.

این قاب میناکاری نفیس که تلفیقی از هنر چوب و مینا می باشد دارای یک شمسه میناکاری شده به دست هنرمندان میناکار اصفهانی می باشد که قطر آن 21 سانتی متر می باشد و از جنس مس بوده. اطراف این شمسه زیبا یک قطعه چوبی قرار گرفته که زیبایی شمسه را دوچندان کرده این تلفیق زیبا بر روی یک پارچه مشکی مات قرار داده شده که با ایجاد تضاد رنگی زیبایی کار را دوچندان نموده است. ابعاد کلی این قاب مربع شکل 36*36 سانتی متر می باشد.


قیمت عمده: 129000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


همواره کار دست هنرمندان اصفهانی زبانزد خاص و عام بوده است، هنر میناکاری اصفهان از دیر باز تا کنون یکی از مهمترین صنایع دستی این شهر محسوب میشده و در واقع یکی از جاذبه های گردشگری این شهر محصولات میناکاری اصفهان می باشد.

 

خرید قاب میناکاری اصفهان

 

قاب میناکاری طرح شمسه یکی از انواع محصولات میناکاری ساخته شده به دست توانمد هنرمندا میناکار اصفهانی می باشد که نشان از اندیشه هنری و خلاقیت این هنرمندان دارد. قابی زیبا با ابعاد 36*36 سانتی متر که تلفیقیاز هنر چوب و میناکاری می باشد.

 

قیمت قاب میناکاری اصفهان

 

شمسه بکار برده شده در این محصول از جنس مس اعلا می باشد که دارای قطر 21 سانتی متر بوده و به دست هنرمندان اصفهانی طراحی شده است. در اطراف قسمت میناکاری شده یک شمسه چوبی نیز قرار داده شده است که زیبایی اثر را دوچندان نموده است.

 

قیمت قاب میناکاری طرح شمسه

 

در کف قاب نیز از یک تکه پارچه مشکی مات استفاده شده که نشان از ذوق و خلاقیت هنری هنرمند اصفهانی دارد که با ایجاد یک تضاد رنگی توانسته است زیبایی این اثر را دوچندان نموده، یک محصول زیبا که نشان از استعداد هنری هنرمند میناکار اصفهانی دارد.

 

فروش اینترنتی قاب میناکاری شمسه

 

این محصول علاوه بر آنکه جنبه تزئینی دارد می تواند به عنوان یک هدیه نیز خریداری شود و امکان سفارش این محصول به تعداد بالا و با قیمت عمده فراهم می باشد. وزن کلی این محصول 1713 گرم می باشد. این محصول به طور مستقیم و بدون واسطه عرضه می شود به همین دلیل دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد.

 

قاب میناکاری طرح شمسه قیمت

 

میناکاران اصفهانی توانسته اند در سال های اخیر در بازار رقابتی فروش صنایع دستی به خوبی عمل نموده و در واقع آنها توانسته اند به خوبی بازار را تحلیل نموده و نیاز بازار را شناسایی کرده و با توجه به نیاز محصولات جدید طراحی و تولید نمایند.

خرید اینترنتی قاب میناکاری اصفهان

 

شما می توانید این قاب زیبا را در ویدئو زیر در تمامی زوایا مشاهده کنید

 

129000 تومان

-