قاب بشقاب میناکاری 35 سانتی

قاب بشقاب میناکاری  35 سانتی

قاب بشقاب میناکاری، که متشکل از یک بشقاب میناکاری توسط دستان هنرمند استادان میناکار اصفهان که با یک قاب چوبی زیبا که دارای زیمنه مشبک می باشد محصور شده است. این محصول دارای ارزش هنری بالایی می باشد. بشقاب میناکاری استفاده شده در این قاب دارای قطر 30 سانتی متر می باشد.

قاب چوبی این محصول که دارای یک محافظ شیشه ای می باشد دارای ابعاد  4*35*35 می باشد و در چشت آن یک حلقه آویز تعبیه شده که به کمک آن می توان این قاب را به دیوار آویخت. این محصول می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب که دارای بار فرهنگی و تاریخی کشورمان می باشد، انتخاب مناسبی باشد.


قیمت عمده: 109000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


هنر میناکاری یکی از قدیمی ترین هنر های اصفهان بوده و هم اکنون تمامی محصولات میناکاری در سراسر جهان شناخته شده و طرفداران خود را دارد به اندازه ای که از مرز های ایران نیز گذشته و به صادرات جهانی رسیده است. میناکاری به دلیل اینکه یک هنر دست ساز بوده از ارزش بالایی برخوردار است و علاوه بر این دارای جلوه زیبایی برای هدیه، تقدیر و تشکر و ... دارد. 

 

قاب بشقاب میناکاری زمینه مشبک محصولی جدید از هنر های دستی اصفهان دارای ارزش بالای هنری بوده و نسبت به سایر قاب های دیگر به واسطه زمینه مشبکی که دارد دارای زیبایی خیره کننده ای شده است.

 

 

 

این قاب بشقاب دارای ابعاد 4*35*35 سانتی متر بوده که در مرکز آن یک بشقاب میناکاری شده مرغوب با قطر 30 سانتی متر قرار داده شده است.

 

 

 

جنس بدنه تمام چوب و دارای محافظ شیشه می باشد. در پشت قاب یک حلقه آویز قرار داده شده که در صورت تمایل می توانید آن را به دیوار آویزان نمایید.

 

 

اگر به دنبال هدیه ای ارزشمند و ماندگار هستید پیشنهاد ما به شما قاب بشقاب میناکاری اصفهان است که یک اثر هنری کار دست می باشد. همچنین برای شرکت ها و سازمان ها امکان خرید عمده با درج لوگوی تبلیغاتی یا متن دلخواه روی محصول وجود دارد.

 

 

 

109000 تومان

-