بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی سه بعدی عمده ای

بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی عمده ای

شما می توانید با استفاده از این محصول سفره هفت سین خود را تزیین نمایید و زیباترین ها را در سفره خود جای دهید. بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی یکی از بهترین های میناکاری در اصفهان می باشد که برای شما عزیزان در عید نوروز طراحی و تولید شده است. شما می توانید بهترین ها را در دست خود داشته باشید و بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی را به صورت عمده ای نیز خریداری نمایید.

با فروش بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی می توانید بهترین راه برای سود دهی بالا را به دست آورید و همین امر باعث می شود تمامی سفره های خود را رنگین و رنگین تر نمایید. بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی در اصفهان تولید خواهد شد و شما می توانید با فروش آن به سود دهی بالایی در شب عید دست پیدا نمایید. با خرید این محصول از اصفهان و کارگاه هایی که بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی تولید میکنند می توانید بهترین قیمت را بابت محصول خریداری شده خود بپردازید.

 


قیمت عمده: 79000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


شما می توانید با استفاده از این محصول سفره هفت سین خود را تزیین نمایید و زیباترین ها را در سفره خود جای دهید.

 

قطر بشقاب 20 سانتی متر

 

بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی یکی از بهترین های میناکاری در اصفهان می باشد که برای شما عزیزان در عید نوروز طراحی و تولید شده است.

 

دارای آب نما

 

شما می توانید بهترین ها را در دست خود داشته باشید و بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی را به صورت عمده ای نیز خریداری نمایید.

 

سه عدد ماهی سه بعدی

 

با فروش بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی می توانید بهترین راه برای سود دهی بالا را به دست آورید و همین امر باعث می شود تمامی سفره های خود را رنگین و رنگین تر نمایید.

 

بسیار زیبا و شکیل

 

بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی در اصفهان تولید خواهد شد و شما می توانید با فروش آن به سود دهی بالایی در شب عید دست پیدا نمایید.

 

حوض ماهی سه بعدی

 

با خرید این محصول از اصفهان و کارگاه هایی که بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی تولید میکنند می توانید بهترین قیمت را بابت محصول خریداری شده خود بپردازید.

 

ماهی قرمز سه بعدی نقاشی روی بشقاب

 

فروشگاه اینترنتی همکار باشی بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی را به صورت عمده ای در معرض فروش قرار داده است. شما می توانید بدون واسطه محصول میناکاری عمده ای خود را درب فروشگاه در سراسر ایران تحویل بگیرید و برای فروش ان اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که بشقاب میناکاری 20 سانتی متری با ماهی  سه بعدی در کارگاه های اصفهان تولید شده است و دارای بهترین کیفیت و ظریف ترین نقش ها می باشد.

79000 تومان

-