قاب خاتم کاری با بشقاب مسی ان یکاد

قاب خاتم کاری با بشقاب مسی ان یکاد

قاب چوبی چاپ خاتم با بشقاب مسی طرح ان یکاد، محصولی زیبا و چشم نواز که چندین هنر را در یک قاب در کنار یکدیگر قرار داده و زیبایی دوچندانی به این اثر هنری داده است. این محصول که دارای یک قاب چوبی می باشد که سطح این قاب دارای طرح خاتم می باشد که کاملا چاپی بوده. در داخل این قاب یک بشقاب مسی تعبیه شده است که آیه شذیفه ان یکاد به زیبایی بر روی آن چاپ زده شده. وزن این قاب 528 گرم می باشد.

این قاب خاتم کاری زیبا دارای ابعاد 2.5*32*32 سانتی متر می باشد و قطر بشقاب مسی با طرح انیکاد نیز 24 سانتی متر می باشد. این محصول هرچند جز صنایع دست ساز نمی باشد اما زیبایی مثال زدنی داشته و به دلیل امکان چاپ لوگو و نام برند می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.


قیمت عمده: 69000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 با توجه به بالا بودن صنایع دستی کاملا دست ساز که به دلیل وقت زیاد و نیروی انسانی می باشد که در گیر ساخت این محصولات می شوند، می توان نمونه های از محصولات هنری که کاملا مشابه صنایع دستی می باشد اما به صورت دست ساز نبوده و توسط ماشین آلات صنعتی تولید می شوند را جایگزین محصولات دستی نمود.

 

 خرید قاب چوبی خاتم با بشقاب مسی

 

یکی از این محصولات قاب چوبی چاپ خاتم با بشقاب مسی طرح ان یکاد می باشد که یک محصول فوق العاده زیبا و چشم نواز و کاملا ایرانی می باشد. منقوش بودن بشقاب داخل این قاب با آیه متبرکه ان یکاد زیبایی این اثر را دوچندان کرده و علاوه بر ارزش ظاهری دارای ارزش معنوی نیز می باشد.

 

 قیمت قاب خاتم ماشینی

 

این محصول که دارای یک بشقاب مسی می باشد که آیه متبرکه انیکاد بر روی آن چاپ شده و قطر ابن بشقاب 24 سانتی متر می باشد که در داخل یک قاب چوبی که با هنر خاتم کاری مزین شده است، لازم بذکر می باشد که تمامی طرح خاتم بر روی قاب به صورت چاپی و با دستگاه می باشدو نیروی انسانی در طرح خاتم دخیل نمی باشد و یک دست سازه محسوب نمی شود.

 

 خرید اینترنتی قاب خاتم کاری

 

هر چند این اثر یک اثر هنری دست ساز نمی باشد اما با توجه بهاینکه نمایی از هنر ایرانی را به زیبایی به رخ کشیده است دارای ارزش مادی و همچنین معنوی می باشد و می تواند به عنوان زینت دهنده منزل یا محل کار شما مورد استفاده قرار گیرد.

 

 فروش قاب خاتم با بشقاب مسی ان یکاد

 

طرح روی بشقاب که آیه شریفه ان یکاد می باشد و دارای طرح قلمزنی بوده که همگی چاپی بوده و در کنار طرح خاتم چاپ شده بر روی قاب زیبایی چشم نوازی پیدا کرده است. این قاب زیبا می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. این قاب دارای ابعاد 2.5*32*32 سانتی متر  و وزن 528 گرم می باشد.

 

 قیمت قاب خاتم با بشقاب مسی ان یکاد

 

69000 تومان

-