چراغ علاء الدین تزئینی کوچک

چراغ علاء الدین تزئینی کوچک

این روزها استفاده از وسایل عتیقه و نوستالژی بسیار باب شده است و بیشتر افراد سعی می کنن از این وسایل برای ایجاد حس خود در محیط زندگی خوب استفاده نمایند، محصول فوق یک نمونه تزئینی، دکوری از چراغ علاءالدین واقعی می باشد که در ابعاد کوچک طراحی و تولید شده است. این چراغ زیبا دارای جنس مسی بوده و به دست هنرمندان چیره دست اصفهانی تولید شده است، هر چند در ساخت این چراغ زیبا از دستگاه نیز بهره گرفته شده است.

یکی از مهم ترین ویژگی ای این چراغ زیبا، توجه به تمامی جزئیات نمونه اصلی می باشدف چراغ علاءالدین فوق دارای تمامی قسمت ها و جزئیات نمونه اصلی می باشد و به صورت ماهرانه ای تولید شده. ابعاد محصول فوق 6*10 سانتی متر و وزنی در حدود 134 گرم دارد. این چراغ زیبا را می توانید در قسمت های مختلف منزل خود مورد استفاده قرار دهید و با دیدن آن لذت ببرید.


قیمت عمده: 109500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


بسیاری از افراد علاقه مند هستند از وسایل قدیمی و نوستالژی در طراحی دکوراسیون منرل خود استفاده نمایند تا حس و حال خوبی را داشته باشند، اما وسایل دکوری قدیمی معمولا قیمت بالایی داشته یا حجم زیادی دارند. اما ما در اینجا می خواهیم محصولی را به شما معرفی کنیم که ضمن داشتن زیبایی یک اثر هنری و نوستالژی دارای ابعاد کوچکی می باشد و در هر جایی از منزل بخصوص در خانه های آپارتمانی با فضای کوچک قابل استفاده می باشد. محصول فوق یک چراغ علاءالدین مسی ساخته شده از روی نمونه اصلی با تمامی جزئیات می باشد.

  فروش اینترنتی چراغ تزئینی طرح علاءالدین

 

این چراغ زیبا می تواند در هر جایی از منزل شما مورد استفاده قرار گیرد، این چراغ با استفاده از فلز مس ساخته شده و زیبایی فلز مس جذابیت این اثر هنری را بیشتر کرده است. اگر به این چراغ علاءالدین توجه کنید، خواهید دید که تمامی جزئیات نمونه اصلی در ساخت این چراغ تزئینی رعایت شده است. دسته قابل حرکت این چراغ را مشاهده می کنید که براحتی به سمت بالاو پایین برده شده و می توانید آنرا جابجا کنید.

  فروش عمده چراغ تزئینی طرح علاءالدین

خرید چراغ علاءالدین تزئینی

 

این چراغ که به دست هنرمندان اصفهانی ساخته شده است، ظرافت و زیبایی مثال زدنی دارد. جزئیات و ریزه کاری های این چراغ بسیار تحسین برانگیز بوده. مخزن نفت، پیچ تنظیم فیتیله، درب مخزن نفت و ..... همگی نشان از ارزش هنری این چراغ زیبا دارد.

  چراغ علاء الدین دکوری ارزان

 

با توجه به اینکه ابعاد این چراغ 6*10 سانتی متر می باشد شما می توانید در قسمت های مختلف منزلتان از آن استفاده کنید. این چراغ می تواند بر روی میز یا در طاقه منزل شما قرار گیرد و زیبایی چشم نواز و حس و حال نوستالژی را به شما هدیه دهد. نحوه ساخت این محصول با استفاده از دستگاه و دست می باشد و کاربرد دارد. این چراغ زیبا دارای ارتفاع 10 سانتی متر و وزنی در حدود 134 گرم می باشد.

  چراغ علاء الدین دکوری ارزان

 

109500 تومان

-