تنگ ماهی سه بعدی عمده ای

تنگ ماهی سه بعدی   عمده ای

با نزدیک شدن عید و سفره های هفت سین شما باید بهترین سفره را بر روی میز خود بچینید تا سر زندگی را به خانه شما جان ببخشد. این محصول تنگ ماهی سه بعدی   Fishbowl می تواند به شما در زیبا نگه داشتن سفره خود یاری نماید. شما می توانید با خرید این تنگ ماهی سه بعدی   Fishbowl سفره هفت سین خود را به زیبایی جلوه دهید. این محصول با ماهی هایی زیبا درون خود بمرای شما ارسال می گردد که زیبایی خود را دو چندان کرده است.

با طراحی زیبا تنگ ماهی سه بعدی   Fishbowl با ماهی هایی از جسن سیلیکون در آن تولید شده است و رنگ و ابی زیبا را در خود جای داده است. شما می توانید با استفاده از این محصول و فروش آن به سود آوری بالایی در قروشگاه خود دست یابید. این محصول برای عزیزانی که قصد فروش محصولات میناکاری را دارند می تواند بسیار سود آور و پر فروش باشد.


قیمت عمده: 69000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


با نزدیک شدن عید و سفره های هفت سین شما باید بهترین سفره را بر روی میز خود بچینید تا سر زندگی را به خانه شما جان ببخشد.

 

تنگ ماهی سه بعدی

 

این محصول تنگ ماهی سه بعدی   Fishbowl می تواند به شما در زیبا نگه داشتن سفره خود یاری نماید. شما می توانید با خرید این تنگ ماهی سه بعدی   Fishbowl سفره هفت سین خود را به زیبایی جلوه دهید.

 

ماهی سه بعدی رزین

 

این محصول با ماهی هایی زیبا درون خود بمرای شما ارسال می گردد که زیبایی خود را دو چندان کرده است.

 

حوض ماهی سه بعدی

 

با طراحی زیبا تنگ ماهی سه بعدی   Fishbowl با ماهی هایی از جسن سیلیکون در آن تولید شده است و رنگ و ابی زیبا را در خود جای داده است.

 

ماهی سه بعدی هفت سین

 

شما می توانید با استفاده از این محصول و فروش آن به سود آوری بالایی در قروشگاه خود دست یابید. این محصول برای عزیزانی که قصد فروش محصولات میناکاری را دارند می تواند بسیار سود آور و پر فروش باشد.

 

تنگ ماهی سه بعدی

 

فروشگاه اینترنتی همکار باشی برای شما عزیزان تعدادی از بهترین تنگ ماهی سه بعدی   Fishbowl در معرض فروش قرار داده است که می توانید با خرید عمده ای از بهترین قیمت نیز برخور دار شوید.

 

ماهی-سه-بعدی-با-رزین

 

لازم به ذکر است که این محصول تنگ ماهی سه بعدی   Fishbowl در کراگاه های اصفهان تولید شده است و با کیفیت عالی در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. شما می توانید با خرید تنگ ماهی سه بعدی   Fishbowl از این درگاه بهترین ها را به صورت رایگان درب فوشگاه خود در سراسر کشور دریافت نمایید.

 

 

69000 تومان

-