فروش عمده گلدان میناکاری گل و مرغ امضا دار ارتفاع 16 سانتی متر

فروش عمده گلدان میناکاری گل و مرغ امضا دار ارتفاع 16 سانتی متر

فروشگاه بزرگ تک سبد، یکی از عرضه کنندگان هنر و صنایع دستی اصفهان در سراسر ایران است، ما محصولات هنری تولیدی را به صورت مستقیم از هنرمند عرضه نموده و به همین دلیل علاوه بر قیمت های مناسب، امکان عرضه عمده انواع محصولات هنری موجود در سایت را داریم.

گلدان مینا کاری حاضر از جنس مس بوده و طرح گل و مرغ روی آن به صورت دستی و با رنگ های مینا انجام گرفته و پس از چندین بار طراحی و کوره به شکل حاضر درآمده است. ارتفاع گلدان 16 سانتی متر و قطرش 6 سانتی متر است. طرح گل و مرغ بر روی پس زمینه فیروزه ای بسیار چشم نواز است. از این گلدان می توان به صورت تزیینی استفاده کرد و برای هدیه دادن نیز بسیار مناسب است. این گلدان اثر استاد بدرالسما بوده و نام ایشان در کف گلدان موجود است.


قیمت عمده: 89000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر میناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
89000 تومان

-