فروش عمده قاب میناکاری جعبه مشبک 35*35 سانتی متر

فروش عمده قاب میناکاری جعبه مشبک 35*35 سانتی متر

بشقاب مینا یکی از ظروف مینا کاری پر طرفدار است، همین بشقاب مینا وقتی درون قاب چوبی قرار می گیرد جلوه ای دو برابر پیدا کرده و نمای آن بر روی دیوار بسیار زیباتر یاست.

این قاب مینا دارای جعبه چوبی بسیار شکیل با نقوش مشبک و ابعاد 35*35 سانتی متر می باشد.قاب بدون شیشه بوده و بشقاب میناکاری به خوبی دیده می شود.

بشقاب داخل آن دارای قطر 29 سانتی متر، از جنس مس و با دست هنرمندان اصفهانی تزیین و نقاشی شده است.این قاب جذاب و زیبا به صورت لوزی به دیوار آویخته می شود.


قیمت عمده: 99000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
99000 تومان

-