فروش عمده بشقاب مینا سری سه تایی طرح 1

فروش عمده بشقاب مینا سری سه تایی طرح 1

هر بیننده ای که با هنر میناکاری آشنایی ندارد، به دلیل ظرافت بالای این ظرف ها تصور شکننده بودن این ظرف ها را دارد در صورتی که این هنر زیبا بر روی ظروف فلزی و بیشتر بر روی ظرف های مسی پیاده می گردد.

سری سه تکه بشقاب مینا یک سری تزیینی قابل نصب است که می توان با چیدمان های مختلف برای ایجاد دکوراسیون متفاوت در جاهای مختلفی نصب کرد.قطر این سه بشقاب 12،10.5،9 سانتی متر است و توسط هنرمندان اصفهانی تولید شده است.

یک دکوراسیون چشم نواز و کاملا ایرانی را برای خانه های شما به ارمغان می آورد.


قیمت عمده: 69000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


  • سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

  • تمامی محصولات میناکاری در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین اساتید هنر مناکاری اصفهان عرضه می شوند.

 

  • توجه داشته باشید فروش عمده میناکاری در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و ... به صورت فوری و به صورت ارسال رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

 

  • برای شرکت ها و سازمان ها امکانی ویژه به منظور درج لگوی تبلیغاتی بر روی تمامی محصولات به صورت حکاکی لیزری فراهم شده است که در صورت نیاز می توانید در زمان ثبت سفارش خود اطلاعات لازم از جمله لگو و متن مورد نظر خود شامل برند شرکت یا سازمان و ... را ارسال نمایید.

 

  • حرفه ای بودن ما در رضایت مشتریانمان طی سال ها فعالیت در صنایع هنری و دستی اصفهان شهر گنبد های فیروزه ای و همکاری با استادان حرفه ای هنر میناکاری می باشد.
69000 تومان

-