سرکلیدی چرم طبیعی طرح پیتون

سرکلیدی چرم طبیعی طرح پیتون

یک سرکلیدی شیک می تواند تکمیل کننده اکسسوری های مورد استفاده در استایل شما باشد. محصول فوق یک نمونه سر کلیدی بسیار زیبا و با کیفیت می باشد که با استفاده از چرم صدرصد طبیعی تهیه شده است. وزن این سرکلدی تنها 10 گرم و ابعاد آن 4.5*8 سانتی متر است. این سرکلیدی دارای یک حلقه فلزی از جنس استیل ضد زنگ بوده. این سرکلیدی به دلیل قیمت مناسب و طراحی زیبا قابلیت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی را داشته. از مهمترین ویژگی های این می توان به چاپ یا حک لیزری لوگو و برند بر روی قسمت چرمی سرکلیدی اشاره کرد.


قیمت عمده: 6500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


استفاده از چرم در ساخت اکسسوری ها نه تنها جلوه ویژه به آنها می دهد، بلکه به علت کیفیت بالای آنها از دوام وماندگاری بالایی نیز برخوردار می باشند. محصول فوق نمونه ای بسیار زیبا و با کیفیت از سرکلیدی چرم می باشد. هر چند این سر کلدی دارای طراحی ساده می باشد اما زیبا و با کیفیت بوده. سر کلیدی فوق دارای یک حلقه استیل ضد رنگ بسیار با کیفیت می باشد که تکمیل کننده زیبایی این سرکلیدی می باشد.

 

فروش سرکلیدی چرم تبلیغاتی

 

این سرکلیدی را می توانید به عنوان یک هدیه تبیلغاتی نیز مورد استفاده قرار دهید. یک هدیه تبلیغاتی لزوما گران قیمت نباید باشد، بلکه یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت اما با کیفیت و دارای کارایی می تواند گزینه مناسب باشد. بخصوص هدیه تبلیغاتی که امکان درج لوگو و نام برند بر آن وجود داشته باشد که می تواند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد. محصول فوق هر چند بسیار کوچک می باشد اما کاملا با کیفیت بوده و بسیار کارآمد می باشد. ابعاد این سرکلیدی 4.5*8 سانتی متر و وزنی در حدود 10 گرم دارد.

 

خرید سرکلیدی چرم تبلیغاتی

قیمت سرکلیدی چرم تبلیغاتی

 

از مهمترین ویژگی های این سرکلیدی تبلیغاتی می توان به استفاده از چرم طبیعی در ساهت آن اشاره کرد. حلقه فلزی استیل با کیفیت نیز از دیگر ویژگی های این سرکلیدی می باشد. سرکلیدی چرم طبیعی طرح پیتون دارای قیمت مناسبی می باشد و می تواند به عنوان یک هدیه مناسب برای اطرافیان یا هدیه تبلیغاتی مناسب مورد استفاده قرار گیرد. این سرکلیدی می تواند تکمیل کننده یک ست هدیه باشد.

 

 سرکلیدی چرم تبلیغاتی ارزان

سرکلیدی چرم تبلیغاتی ارزان

 

شما می توانید با تهیه این سرکلیدی ارزان قیمت به عنوان هدیه تبلیغاتی و چاپ یا حک لیزری لوگو و برند بر روی قسمت چرمی، یک هدیه تبلیغاتی تاثیر گذار و با کیفیت و صد البته ارزان قیمت تهیه کنید. این سرکلیدی ارزان قیمت، با استفاده  چرم طبیعی و حلقه استیل ضد زنگ تهیه شده و دارای طراحی بسیار ساده ای است که آن را برای هدیه یا هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب می باشد.

 

سرکلیدی چرم تبلیغاتی قیمت

 

6500 تومان

-