فلش مموری 8 گیگی کارتی

فلش مموری 8 گیگی کارتی

blank white plastic wafer usb card 8GB

 

یکی از مزیت هایی که برای یک فلش مموری می توان در نظر گرفت کم حجم بودن و جابجایی آسان آن می باشد، فلش مموری های مدل کارتی تمامی ویژگی های ذکر شده را دارند زیرا ابعاد این فلش مموری به اندازه یک کارت ویزیت می باشد و وزن آن  حدود 9 گرم می باشد.

این فلش مموری با دارا بودن ابعاد 5.5*8 سانتی متر می تواند به عنوان یک کارت ویزیت مورد استفاده قرار گیرد، زیرا جنس بدنه آن PVC بوده و قابلیت چاپ بر روی هر دو ظرف آن وجود دارد. این فلش مموری با سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و مک سازگار می باشد.


قیمت عمده: 59000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


یکی از دغدغه های مدیران سازمان ها در ماه های آخر سال، انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب می باشد، انتخاب هدیه تبلیغاتی باید بر اساس ضوابط خاصی باشد حال اگر مخاطبین شما طیف گسترده ای می باشد انتخاب یک هدیه تبلیغاتی متناسب بسیار مهم می باشد.

خرید فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری ها یکی از انواع هدایای تبلیغاتی می باشند که مناسب همه می باشد و مربوط به طبقه سنی و اجتماعی خاصی نمی باشد. یکی از انواع این فلش مموری ها فلش مموری کارتی می باشند که تحقیقات نشان داده به عنوان یکی از برترین فلش مموری های تبلیغاتی انتخاب شده است.

بهترین فلش مموری تبلیغاتی

این فلش مموری ، دارای ابعاد متناسب با یک کارت ویزیت می باشد و جنس آن از PVC سفید بوده که قابلیت چاپ بر روی دو طرف این کارت وجود دارد، شما می توانید از این فلش مموری به عنوان یک کارت ویزیت ینوکس، مک، ویندوز استفاده کنید و خود را برای همیشه در ذهن ها ماندگار کنید. جنس pvc و قابلیت چاپ از مهم ترین ویژگی های فلش مموری کارتی می باشد.

فلش مموری تبلیغاتی کارتی

یکی از ویژگی های مهم یک هدیه تبلیغاتی موثر، استفاده روزانه و در دسترس بودن آن هدیه می  باشد، این محصول با دارا بودن این ویژگی یک انتخاب خوب به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشد. زیرا این محصول به دلیل دارا بودن حجم کم و ابعاد متناسب براحتی قابل حمل می باشد و شما می توانید آنرا همراه خود داشته باشید.

فلش مموری کارتی 8 گیگی تبلیغاتی

شما می توانید لحظات شاد زندگی خود را بر روی این فلش مموری کارتی چاپ کنید و به عنوان هدیه به مهمانان خود بدهید و این لحظات را به یاد ماندنی کنید. ابعاد این فلش مموری 5.5*8 سانتی متر بوده و وزن آن حدود 9 گرم می باد و شما می توانید آنرا در جیب یا کیف خود همراه داشته باشید. این فلش مموری با سیستم عمال های لینوکس، مک، ویندوز سازگاری دارد.

 

فلش تبلیغاتی ارزان

59000 تومان

-