ست هدیه چرم مشکی مردانه

ست هدیه چرم مشکی مردانه

ست های هدیه می توانند یک هدیه لاکچری ولی با پرداخت هزینه کمتر یاشند، ست هدیه کیف و کمر بند مردانه یکی از انواع این ست های هدیه می باشد که می تواند مورد پسند طیف وسیعی از سلیقه ها باشد. این هدیه زیبا واقعا کاربردی می باشد و یک هدیه ماندگار و تاثیر گذار محسوب می شود.

کیف پول و کمر بند از دیر باز به عنوان هدایای محبوب و رسمی در بین لفراد محسوب می شود و تا به امروز که به صورت ست های هدیه به همراه اقلام دیگیر بمانند کیف جا کارتی و خودکار های کلاسیک همراه می باشد. ست هدیه چرم مردانه که از جنس چرم مصنوعی با کیفیت می باشد در یک باکس مقوایی با کیفیت با ابعاد 5.5*24.5*31.5 سانتی متری قرار دارد که درون آن با پارچه ساتن پوشانیده شده تا ست بر روی آن جلوه ای ویژه پیدا کند.


قیمت عمده: 75000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 

ست های هدیه جز آن دسته از هدایا می باشد که به گروه سنی یا طبقه اجتماعی خاصی تعلق ندارد، زیرا اقلام موجود در این ست در هر سن و سال و هر طبقه اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد. این ست زیبا که دارای جنس چرم مصنوعی با کیفیت می باشد می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی زیبا نیز مورد استفاده قرار گیرد.

خرید ست هدیه چرم مردانه

این ست زیبا دارای یک عدد کیف پول مدل کتی، یک عدد کیف جا کارتی و یک کمربند به همراه یک خودکار با طرح کلاسیک می باشد که همگی از جنس چرم مصنوعی به رنگ مشکی می باشد. کیف پول موجود در این ست دارای چندین جیب برای کارت های اعتباری و پول می باشد.

قیمت ست هدیه چرم مشکی مردانه

این هدیه زیبا در یک باکس مقوایی قرار گرفته که محکم و مقاوم می باشد 2*9.58*18 سانتی متری  می باشد و داخل آن با پارچه ساتن پوشانده شده و ست هدیه بر روی این ساتن قرار گرفته و تضاد رنگی موجود بین رنگ مشکی ست و رنگ روشن ساتن توانسته است زیبایی چشم نوازی را به این هدیه بدهد.

خرید ست هدیه مردانه ارزان

کیف پولی موجود در این ست از نوع کتی می باشد و دارای محفظه زیپ دار برای پول خرد و کلید، محفظه پول، جای عکس و کارت اعتباری می باشد که آن را به یک کیف پول ایده آل تبدیل کرده است. کمربند موجود در این ست دارای امکان تنظیم اندازه برای سایز های مختلف بوده و طول آن 113 سانتی متر می باشد.

 ست چرم مردانه مشکی

این ست زیبا را می توانید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بدون محدودیت سنی در نظر بگیرید که امکان درج لوگو و نام برند بر روی اقلام آن امکان دارد. این ست زیبا از جنس چرم مصونی با کیفیت و مرغوب می باشد و به رنگ مشکی مات می باشد. این ست زیبای چرمی با یک عدد خودکار کلاسیک مشکی تکمیل سده.

فروش ست هدیه مردانه چرم

در ویدوئو زیر این ست زیبا را در تمامی زوایا می توانید ببینید

75000 تومان

-