لاک پشت رباتیک

لاک پشت رباتیک

اسباب بازی های رباتیک برای کودکان جذابیتی خاصی دارند، حال اگر این اساباب بازی دارای ظاهری شبیه یه یک حیوان باشد می تواند جذابیت آن دوچندان شود. لاک پشت رباتیک، یک سرگرمی جالب و جدید مناسب برای کودکان و نوجوانان می باشد. این ربات بامزه دارای ظاهری شبیه به یک لاکپشت واقعی بوده و دارای قابلیت حرکت می باشد. این ربات هوشمند با استفاده از مواد پلاستیکی مقاوم ساخته شده و دارای باله هایی از جنس سیلیکون بوده. درون این لاکپشت سنسورهایی تعبیه شده است که در حین تماس با آب فعال شده و لاکپشت شروع به حرکت می کند. این لاکپشت بامزه به کمک حرت باله های خود به جهات مختلق حرکت کرده. ابعاد این لاکپشت هوشمند 1*8.5*7 سانتی متر و منبع تغذیه آن دو عدد باتری کوچک ساعتی می باشد.


قیمت عمده: 35900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 این روزها شاهد ورود ربات های سرگرم کننده متنوع به بازار اسباب بازی کودکان هستیم و این روزها ربات هایی که با استفاده از کپی برداری از حیوانات ساخته می شوند برای بچه ها وارد بازار شده که جذابیت ویژه ای برای آنها دارد. لاک پشت رباتیک، یک ربات سرگرم کننده می باشد که با کپی برداری از لاکپشت واقعی ساخته شده و بسیار بامزه می باشد.

 

خرید عمده ربات هوشمند طرح لاکپشت

 

جنس بدنه این لاکپشت هوشمند از ساخته شده از جنس پلاستیک فشرده مقاوم بوده و دارای باله هایی از جنس سیلیکونی و نرم می باشد که کمک بسزایی در حرکت کردن لاکپشت به جهات مختلف می کند. این ربات کوچولو که دارای ظاهری شبیه به لاکپشت می باشد با قرار گرفتن در آب حرکات یک لاکپشت را شبیه سازی می کند و قادر به حرکت کردن در جهات مختلف می باشد.

 

قیمت لاکپشت رباتیک

خرید اینترنتی لاکپشت هوشمند رباتیک

 

لاک پشت رباتیک یک سرگرمی بسیار جالب و دوست داشتنی برای کودکان شما می باشد اما توجه کنید به دلیل داشتن اجزای ریز در دسترس کودکان زیر سه سال قرار نگیرد. این لاکپشت دارای سنسورهایی می باشد که در اثر تماس با آب فعال می شود و لاکپشت به کمک حرکت باله های خود شروع به حرکت به جهات مختلف می کند. حرکت باله های این لاکپشت  به صورت جفتی می باشد هرچند دارای قابلیت حرکت تکی باله ها نیز برای حرکت در جهت های مختلف نیز وجود دارد. حرکت تکی باله ها به این منظور می باشد تا لاکپشت بتواند تغییر جهت بدهد.

 

قیمت لاکپشت رباتیک

فروش اینترنتی لاکپشت هوشمند

 

این لاکپشت دوست داشتنی کاملا ضد آب می باشد و با استفاده از دو عدد باتری کوچک ساعتی کار می کند. در ساخت این لاکپشت از جدید ترین تکنولوژیمیکرو ربوتیک استفاده شده است و می تواند هدیه ای عالی برای کودکان و نوجوانان باشد. این لاکپشت کوچولو به محض قرار گرفتن در آب روشن شده و شروع به حرکت می کند، شما می توانید آنرا در داخل یک آکواریوم نگهدری کنید. لاک پشت رباتیک دارای ابعاد 1*8.5*7 سانتی متر و وزنی  در حدود 57 گرم می باشد.

 

لاک پشت رباتیک هوشمند ارزان

35900 تومان

-