بی سیم اسباب بازی واکی تاکی

بی سیم اسباب بازی واکی تاکی

محصول فوق نمونه ای از بی سیم های اسباب بازی با کیفیت و طراحی ایده آل می باشد که دارای بردی در حدود 50 الی 60 متر می باشد. در پکیج این محصول دو عدد گوشی بیسیم قرار دارد که از جنس پلاستیک می باشد، دو عدد باتری کتابی 9 ولتی بهمراه یک عدد پیچ گوشتی کوچک به منظور سهولت در باز کردن درب باتری بیسیم نیز درون جعبه قرار دارد. این بیسیم می تواند یک هدیه هیجان انگیز برای کودکان شما باشد، هر چند قابل استفاده در محدوده های کارگاهی و کاری برای برقراری ارتباط بدون نیاز به استفاده از تلفن همراه می باشد. یکی دیگر از ویژگی های این گوشی های بیسیم،  ساعت دیجیتالی بر روی بدنه آنها می باشد که با دو دکمه در نظر گرفته شده در زیر آن قابل تنظیم می باشد.


قیمت عمده: 68500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 از بازی های مهیج و مورد علاقه کودکان، می توان به بازی های کارگاهی و پلیس بازی اشاره کرد. برای تکمیل هیجان این بازی ها می توان برای کودکان خود بی سیم های تاکی واکی را تهیه کنید تا لذت بازی را بیشتر حس کنند. بیسیم های تاکی واکی امکان برقرار ارتباط بدون نیاز به استفاده از تلفن همراه و بدون هزینه را برای شما فراهم می آورد.

 

خرید بی سیم واکی تاکی ارزان قیمت

 

محصول فوق نمونه ای بسیار با کیفیت از بی سیم اینترفون می باشد که  علی رغم قیمت ارزان واقعا کار بردی می باشد. درون بسته این محصول  یک جفت بی سیم 20 سانتی متری ساخته شده از پلاستیک به رنگ مشکی به همراه  دو باتری کتابی 9 ولتی و یک عدد پیچ گوشتی در نظر گرفته شده است.

 

 خرید بی سیم واکی تاکی ارزان

 

بیسیم های فوق می توانند لحظات شاد و مهیجی را برای کودکان شما رغم بزند و حتی می توانند در محیط های کاری که محدوده کوچکی می باشد از این بیسیم ها برای برقراری ارتباط بدون نیاز به تلفن همراه استفاده کرد. از یگر ویژگی های طراحی و ساخت این گوشی های بیسم می توان به ساعت دیجیتال در نظر گرفته شده بر روی بدنه گوشی ها اشاره کرد که دارای قابلیت تنظیم نیز می باشد و می تواند به عنوان یک وسیله آموزشی برای آموختن زمان به فرزندانتان باشد.

 

 خرید بی سیم واکی تاکی

 بی سیم واکی تاکی ارزان قیمت

 

با توجه به اینکه ابعاد هر گوشی 3*5*20 سانتی متر و وزن آن 63 گرم می باشد، بنابراین در هنگام بازی با آنها دست کودک شما خسته نمی شود. این پکیج دارای یک پیچ گوشتی کوچک می باشد تا شما براحتی بتوانید درب باتری آن را باز کرده و باتری را در داخل آن جای دهید.

 

 بی سیم اسباب بازی

واکی تاکی اتاق کودک

 

شما می توانید ساعت روی گوشی ها را با استفاده از دکمه های در نظر گرفته شده در زیر آن تنظیم کنید، یکی از دکمه ها برای تنظیم ساعت و دیگری برای تنظیم دقیقه می باشد. این بیسم دارای دکمه خاموش و روشن بوده و دکمه ای در قسمت کناری آن در نظر گرفته شده است که با پایین نگه داشتن آن می توانید پیام خود را ارسال کنید.

 

 خرید واکی تاکی اتاق کودک

 

68500 تومان

-