فروش عمده حباب ساز برقی

فروش عمده حباب ساز برقی

بازی با حباب و تولید آن ها برای همه کودکان و حتی بزرگسالان بسیار جذاب است.شما برای بازی کردن با فرزند خود به یک دستگاه خارق العاده برای ازدیاد خاطرات زیبای وی نیاز دارید تا بتنانید هم برای وی یک وسیله بازی ایجاد کنید و هم خاطرات زیبای خود را به نمایش بگذارید. شما با خرید این دستگاه می توانید با فرزند خود به بازی کردن مشغول شودی و همینطور فضایی مناسب جهت بازی را به ایشان تقدیم کنید. علاوه بر سرگرمی، استفاده از حباب ساز برقی دابل ویل در جشن ها و گرد همایی ها می تواند تصویری زیبا و به یاد ماندنی ایجاد نماید.

این دستگاه دارای سری فندکی بوده و بنا براین با اتصال به خودرو و در فضای باز به راحتی می توانید استفاده نمایید، یک مبدل همراه نیز به شما اجازه می دهد که آن را به برق شهری نیز متصل نمایید و بنا براین هیچ نگرانی از بابت اتصال به منبع انرژی در هیچ کجایی نخواهید داشت. شما می توانید با استفاده از برق فندکی این وسیله خارق العاده این وسیله را به بیرون از فضای اتاق و یا منزل برده و به ماشین خود متصل کنید و حباب ها را در فضای بیرونی نیز تولید کرده و رویایی زیبا برای فرزند خود بسازید.


جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


بازی با حباب و تولید آن ها برای همه کودکان و حتی بزرگسالان بسیار جذاب است.شما برای بازی کردن با فرزند خود به یک دستگاه خارق العاده برای ازدیاد خاطرات زیبای وی نیاز دارید تا بتنانید هم برای وی یک وسیله بازی ایجاد کنید و هم خاطرات زیبای خود را به نمایش بگذارید.

 

حباب ساز برقی

 

شما با خرید این دستگاه می توانید با فرزند خود به بازی کردن مشغول شودی و همینطور فضایی مناسب جهت بازی را به ایشان تقدیم کنید.

 

حباب ساز برقی جدید

 

علاوه بر سرگرمی، استفاده از حباب ساز برقی دابل ویل در جشن ها و گرد همایی ها می تواند تصویری زیبا و به یاد ماندنی ایجاد نماید.

 

حباب ساز برقی جدید

 

این دستگاه دارای سری فندکی بوده و بنا براین با اتصال به خودرو و در فضای باز به راحتی می توانید استفاده نمایید، یک مبدل همراه نیز به شما اجازه می دهد که آن را به برق شهری نیز متصل نمایید و بنا براین هیچ نگرانی از بابت اتصال به منبع انرژی در هیچ کجایی نخواهید داشت.

 

حباب ساز برقی فوق العاده

 

شما می توانید با استفاده از برق فندکی این وسیله خارق العاده این وسیله را به بیرون از فضای اتاق و یا منزل برده و به ماشین خود متصل کنید و حباب ها را در فضای بیرونی نیز تولید کرده و رویایی زیبا برای فرزند خود بسازید.

 

حباب ساز برقی خانگی

 

محتویات جعبه شامل دستگاه حباب ساز بابل ویل، کابل دارای سری فندکی، مبدل برق خودرو به برق شهری، مایع کف و پایه مکشی می باشد

قابل استفاده در فضاهای باز و بسته

قیمت ارزان

کیفیت مناسب

سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

 

قیمت حباب ساز برقی

 

تمامی محصولات بازی اعم از حباب ساز برقی در این فروشگاه عمده فروشی با بالاترین کیفیت ساخت از برجسته ترین فروشگاه اینترنتی عرضه می شوند.

برای شما عزیزان یک ویدئو از این محصول را قرار خواهیم داد تا با این محصول بیشتر آشنا شوید:

 

 

 

ناموجود

-