خرد کن همه کاره دستی کوییک چاپر 2019

خرد کن همه کاره دستی  کوییک چاپر 2019

خرد کردن سبزیجاتی از جمله پیاز، هویج، سیب زمینی و.... با چاقو علاوه بر وقت گیر بودن می تواند مشکلاتی از جمله آسیب رسیدن به انگشتان را همراه داشته باشد. خرد کن دستی کوییک چاپر 2019 محصولی با طراحی مدرن و کارآمد کمک می کند در کمترین زمان ممکن و با بیشترین ایمنی مواد غذایی مختلف را خرد کنید.

این محصول علاوه بر یک خرد کن با دارا بودن یک سبد می تواند برای خشک کردن سبزیجات، گرفتن آب مرکبات و همچنین با دارا بودن قسمتی برای جدا سازی زرده و سفیده تخم مرغ نیز استفاده قرار گیرد. علاوه بر تیغه استیل این خرد کن یک سری همزن نیز داشته که شما می توانید از این محصول به عنوان یک همزن برای مخلوط کردن مواد غذایی مختلف استفاده کنید. این محصول دارای کاسه شفاف 11.5*20 سانتی متر داشته و درب این خرد کن دارای دسته چرخشی می باشد.


قیمت عمده: 68500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


این روزها همه به دنبال وسایلی می باشند تا بتوانند علاوه بر انجام صحیح کارهای خود، سرعت انجام کار را بالا ببرند و در زمان خود صرفه جویی کنند. برای پخت غذاهای مختلف و حتی درست کردن سالاد شما نیازمند خرد کردن و محلوط کردن سبزیجات و سایر مواد می باشید. حال اگر بخواهید همه این کارها را با دست انجام دهید می تواند بسیار وقت گیر باشد. خرد کن دستی کوییک چاپر 2019 محصولی که به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن مواد غذایی مختلف را خرد کرده یا یک مخلوط را تهیه کنید.

 

خرد کن دستی چند منظوره قیمت  

 

این خرد کن در گروه خردکن های دستی چند کاره قرار گرفته است و به دلیل طراحی کارآمدی که داشته می تواند به شما کمک زیادی در آشپزی بکند. شما می توانید با این خرد کن دستی انواع مواد غذایی از جماخ سیب زمینی، پیاز، هویج، کاهو و... را با سرعت و دقت بالایی خرد کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

 

 خرد کن دستی چند منظوره ارزان

 

این خرد کن دارای یک کاسه شفاف 11.5*20 سانتی متر می باشد که شما براحتی می توانید داخل آنرا مشاهده کنید و به میزان دلخواه مواد را ریز کنید. این خرد کن دارای دسته چرخشی می باشد که به درب محصول متصل شده و با چرخاندن آن تیغه استیل این خرد کن با سرعت بالا چرخیده و مواد غذایی داخل ظرف را به صورت یکسان خرد می کند.

 

 قیمت خرد کن دستی چند منظوره

 

به همراه این محصول یک سری همزن نیز ارائه شده است که شما با استفاده از آن می توانید مواد مختلف از جمله مایع کوکو، کیک و حتی تخم مرغ را هم بزنید.

 

 خرد کن دستی چند منظوره

 

این دستگاه چندکاره دارای یک سبد نیز می باشد که با قرار دادن آن در داخل کاسه خرد کن می توانید آب اضافی سبزیجات شسته شده را گرفته. این خرد کن دستی با استفاده از پلاستیک مقاوم و درجه یک بهداشتی ساخته شده و تیغه آن از استیل ضد زنگ با مقاومت بالایی می باشد.

 

 خرد کن دستی چند منظوره کوییک چاپر 2019

 

 با این محصول یک درب مخصوص ارائه شده است که با قرار دادن آن بر روی کاسه پلاستیکی این خردکن می توانید از آن به عنوان یک آب مرکبات گیری استفاده کنید. از دیگر کاربرد های این محصول دارا بودن قسمتی برای جدا کردن راحت سفیده و زرده تخم مرغ می باشد. ابعاد کاسه این خرد کن بادرب اصلی در حالت مونتاژ شده 29*20 سانتی متر می باشد.

 

قیمت خرد کن دستی چند منظوره کوییک چاپر 2019

68500 تومان

-