فلش مموری 16 گیگ کارتی

فلش مموری 16 گیگ کارتی

blank white plastic wafer usb card 16GB

فلش مموری کارتی یکی از انواع فلش مموری های موجود در بازار که بسیار مناسب برای هدیه تبلیغاتی می باشد. این فلش مموری به صورتی طراحی شده که شما می توانید بر روی آن اطلاعات تماس و کاری خود را بر روی آن درج کنید و به عنوان یک کارت ویزیت استفاده کنید. این فلش با سیستم عامل های لینوکس، مک، ویندوز سازگار می باشد.

این فلش مموری دارای بدنه ای از جنس PVC می باشد و ابعاد آن عبارتند از 5/8*5 سانتی متر می باشد، رنگ آن سفید می باشد و قابلیت چاپ بر روی آن وجود دارد. شما می توانید با درج اطلاعات، لوگو و نام برند خود بر روی این فلش مموری کارتی یک هدیه تبلیغاتی ارزنده تهیه کنید.


قیمت عمده: 36800 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


فلش مموری کارتی یکی از انواع فلش مموری های موجود در بازار تجهیزات جانبی دیجیتال می باشد که دارای قابلیت تبدیل شدن به یک هدیه تبلغیاتی مناسب را دارد. این فلش مموری دارای ابعاد جمع و جوری می باشد و طراحی آن به صورتی می باشد که براحتی در جیب و کیف شما جا می شود. این فلش مموری را می توانید در داخل جیب های کارتی کیف پولتان نگه دارید و نگران گم شدن آن نباشید.

 

خرید فلش مموری 16 گیگی

 

این فلش مموری دارای طراحی جالب و دوست داشتنی می باشد و امکان درج نام شرکت، برند و لوگوی شما بر روی آن می باشد، شما می توانید از این فلش مموری بهعنوان یک کارت ویزیت برای ماندگاری برند خود استفاده کنید.

 

 فلش مموری کارتی 16 گیگی

 

 ابعاد این فلش مموری 5/8*5 سانتی متر می باشد که دقیقا مطابق یک کارت ویزیت استاندارد می باشد. با این تفاوت که سایر کارت ویزیت ها به دلیل عدک استفاده فراموش می شوند ولی این کارت ویزیت هرگز فراموش نخواهد شد.این فلش با سیستم عامل های لینوکس، مک، ویندوز سازگار می باشد.

 

 فلش مموری کارتی تبلیغاتی

 

جنس بدنه این کارت ویزیت PVC می باشد و شما می توانید بر روی آن تصویر یا مطالب مورد نظر خود را چاپ بزنید. ظرفیت داخلی این فلش مموری 16 گیگا بایت می باشد. همانطور که می دانید در دنیای مدرن و دیجیتال امروزی داده ها برای هر فردی با ارزش ترین دارایی های زندگی شخصی و حرفه ای هر فردی محسوب می شود. بنابراین شما با این فلش مموری می توانید از امنیت فیزیکی اطلاعات خود اطمینان حاصل پیدا کنید. ابعاد این فلش کارتی به اندازه یک کارت ویزیت می باشد و وزنی در حدود 9 گرم دارد.

 

 فلش مموری کارتی تبلیغاتی

از مهمترین خصوصیات این فلش مموری کم حجم بودن و طراحی باریک آن می باشد و با توجه به جنس بدنه آن که از نوع PVC می باشد امکان چاپ اطلاعات، برند، لوگو و تصاویر بر روی آن وجود دارد، شما حتی می توانید با ثبت تصاویر مهمانی های خود بر روی آن یک یادگاری نفیس برای مهمان های خود تهیه کنید.

 

خرید فلش مموری تبلیغاتی

36800 تومان

-