پمپ مایع دستشویی و ظرفشویی بهداشتی

پمپ مایع دستشویی و ظرفشویی بهداشتی

محصول فوق نمونه ای بسیار با کیفیت با طراحی زیبا و مدرن از می باشد که قابل استفاده در دستشویی و حتی در آشپزخانه و در کنار سینک ظرفشویی می باشد. این پمپ مایع ظرفشویی علاوه بر طراحی زیبا دارای کارایی عالی نیز می باشد و با استفاده از مواد پلاستیکی ABS ساخته شده است که با ظاهر مدرن خود زیبایی را به خانه شما هدیه می دهد. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول طراحی متفاوت سری آن می باشد که مانع از تماس کف دست با سری پمپ می شود. این سری به شکل C طراحی شده و شما می توانید براحتی با پشت دست مایع را بدون نگرانی از انتقال آلودگی در دست خود بریزید.


قیمت عمده: 36900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 شستن متناوب دست ها در طول روز می تواند از انتقال بسیاری از بیماری ها جلوگیری کند. اما شستن با آب خالی کفایت نمی کند و نیاز به استفاده از شوینده هایی برای ضد عفونی کردن نیز لازم است، مایع دستشویی می تواند یک گزینه مناسب برای شستشوهای روزانه دست های شما باشد. محصول فوق نمونه ای از یک پمپ مایع دستشویی یا ظرفشویی می باشد که دارای طراحی متفاوت و کارآمدی بوده. طراحی این جا مایعی به گونه ای می باشد که شما بدون نیاز به تماس کف دست خود با سری پمپ مایع را در دستان خود ریخته و براحتی مورد شستشو قرار دهید.

 

پمپ مایع دستشویی و ظرفشویی قیمت

 

سری این جا مایعی طراحی زیبایی داشته و به شکل حرف c بوده و همین امر موجب شده تا شما بدون نیاز به تماس کف دست با سری پمپ مایع ریز و با پشت دست بدون نگرانی از بروز بیماری های مسری مایع را در دستان خود بریزید. در کنار کیفیت بالا با طراحی متفاوت و کاربردی می توان گفت زیبایی و شکیل بودن این محصول از جمله عوامل موثر در خرید جامایعی فوق می باشد.

 

پمپ مایع دستشویی و ظرفشویی ارزان قیمت

خرید پمپ مایع دستشویی ارزان

 

استفاده از این پمپ مایع دستشویی و ظرفشویی امکان دسترسی آسان و ایمن به مایع شوینده را برای شما فراهم آورده و با توجه به جنس بدنه بسیار با کیفیت و مقاوم می تواند اذعان داشت که دارای طول عمر بیشتری نسبت به سایر از محصولات ساخته شده از پلی‌رزین و سرامیکی می باشد.

 

پمپ مایع دستشویی جدید

قیمت پمپ مایع دستشویی و ظرفشویی

 

این پمپ به دلیل جنس بدنه که از پلاستیک با کیفیت ABS می باشد در اثر ضربه و تماس با سطوح مختلف دچار شکستگی و آسیب دیدگی نمی شود. این پمپ مایع قابل استفاده در دستشویی و همچنین آشپزخانه در کنار سینک ظرفشویی بوده و از دیگر ویژگی های آن می توان می توان به ابعاد مناسب که در حدود 9.5*19.5 سانتی متر و وزن سبک 176 گرمی اشاره کرد.

 

 پمپ مایع دستشویی و ظرفشویی

36900 تومان

-