تبلت نوشتاری 8.5 اینچی

تبلت نوشتاری 8.5 اینچی

8.5 inches lcd writing mini tablet board

یکی از انواع تبلت های موجود در بازار، تبلت نوشتاری می باشد که تلفیقی از هوشمندانه از تکنولوژی و فناوری روز با حس نوستالژیک نوشتن می باشد، این محصول یکی از محصولات مورد پسند طبیعت دوستان می باشد که مخالف قطع درختان برای تولید کاغذ می باشند. این محصول می تواند مورد گروه سنی مختلفی قرار گیرد، مخاطبان این تبلت کودکان تا بزرگسالان می باشند و می تواند با استفاده از آن یاداشت برداری، طراحی و نقاشی کنند.

این تبلت متشکل از یک صفحع  LCD می باشد که حساس به فشار می باشد و با استفاده از قلم مخصوص این تبلت امکان نوشتن هنگام نت برداری و طراحی امجام داد. دکمه ای بر روی این تبلت تعبیه شده که با فشردن آن کل صفحه پاک می شود. منبع انرژی این تبلت توسط یک باتری سکه ای تامینمی شود که در صورت اتمام می تواند به سادگی جایگزین شود.


قیمت عمده: 95000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


در سال های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی استفاده از ابزار های دیجیتال پیشرفت چشمگیری داشته است به طوری که استفاده از تجهیزات دیجیتا باعث شده که استفاده از کاغذ در زندگی روزمره بشری کمتر شده  از جمله می توان به انتشاز اخبار و کتاب ها به صورت الکترونیک اشاره کرد که موجب شده میزان مصرف کاغذ تا حد بسیاری کاهش پیدا کند.

 

خرید تبلت نوشتاری ساده

 

یکی از تجهیزات دیجیتال که موجب شده استفاده از کاغذ کم رنگ تر بشود، تبلت های نوشتاری می باشد که در واقع تلفیقی شیرین از سنت و مدرنیته می باشد، زیرا تلفیقی از نوشتن دستی به همراه دیجیتال می باشد. این محصول که متشکل از یک صفحه  ال سی دی خساس به فشار می باشد می تواند در مواقع مختلف به شما کمک کند که نت برداری کنید یا حتی طراحی نمائید.

 

فروش تبلت نوشتاری هوشمند

 

این محصول مخصوص گروه سنی خاصی نمی باشد، به طوری که که از این تبلت نوشتاری یک کودک یا یک بزرگسال بسته به موقعیت خود می تواند استفاده کند. این تبلت یادداشت 8.5 اینچی یک نوآوری خلاقانه در دنیای دیجیتال می باشد که نیاز به استفاده لز کاغذ را به حداقل میزان خود رسانیده است.

 

تبلت هوشمند نوشتاری ارزان

 

این تبلت نوشتاری دارای یک صفحه نمایش نوع حساس به فشار، نشکن و مقاوم می باشد که شما با استفاده از قلمی که به همراه آن می باشد براحتی میتوانید بر روی آن نت برداری کنید یا طراحی و نقاشی کرده.  این محصول بسیار سبک و قابل حمل، عالی برای آموزش و یادگیری، صرفه جویی در کاغذ، دوست دار محیط زیست بوده.

 

 خرید اینترنتی تبلت نوشتاری هوشمند

 

ابعاد کوچک ورن کم و قابلیت های این تبلت نوشتاری این محصول را به یک کالای پرطرفدار تبدیل کرده است . جنس این تبلت از ساخته شده از مواد اولیه غیر سمیABS + PC می باشد و بسیار نازک، وزن بسیار سبک و قابل حمل بودن آن از بارزترین ویژگی های آن محسوب می شود. از مهمترین دلایل محبوبیت این محصول می توان به صرفه جویی در مصرف کاغذ، دوست داری محیط زیست، عالی برای یادگیری و آموزش کودکان بدون استفاده از کاغذ ، یادداشت در سر کار و خانه اشاره کرد.

 

قیمت تبلن نوشتاری هوشمند

 

طرز کار با این محصول را در ودئو زیر می توانید ببینید

 

95000 تومان

-