هدفون بلوتوثی دوقلو I9S همراه باکس شارژ

هدفون بلوتوثی دوقلو I9S  همراه باکس شارژ

هدست بی سیم I9S، یک از انواع هدست های بلوتوث می باشد که با طراحی خاص و کارآمد خود توانسته است طرفداران خاص خود را داشته باشد. این هدفون با استفاده از بلوتوث نسخه 5 امکان اتصال به انواع دستگاه های هوشمتد را برای شما فراهم می آورد. طراحی این محصول به صورت دو گوش می باشد و شما با استفاده از این هدست علاوه بر پاسخگویی به تلفن های خود امکان گوش دادن به موزیک مورد علاقه خود را نیز خواهید داشت.

این هدست دارای یک باکس شارژ می باشد که با استفاده از  درگاه میکرو یو اس شارژ می شود و شما با قرار دادن گوشی های هدست درون باکس آنها را شارژ کنید. شما می توانید از یک یا هر دو گوشی استفاده کنید. در داخل اباکس شارژ این محصول یک کاور سیلیکونی در نظر گرفته شده است که مانع از آسیب رسیدن به هدفون ها می شود.


قیمت عمده: 230000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 هدست بی سیم I9S، دارای طراحی بسیار زیبا و شکیل می باشد که توانسته است طرفداران خاص خود را داشته باشد. این هدفون بلوتوث با استفاده از مواد پلاستیک abs ساخته شده و با استفاده از بلوتوث نسخه 5 امکان اتصال به انواع دستگاه های هوشمتد را برای شما فراهم می آورد.

 

خرید هدست بلوتوثی   

 

این محصول دارای ابعاد بسیار جمع و جور می باشد و دارای دو گوشی بوده، با استفاده از این هدست علاوه بر پاسخگویی به تلفن های خود امکان گوش دادن به موزیک مورد علاقه خود را نیز خواهید داشت. این هدفون را می توانید به صورت دوتایی یا تکی مورد استفاده قرار دهید. این محصول دارای یک باکس شارژ بوده و ابعاد باکس شارژ 4.5*5.5 سانتی متری و ابعاد هندزفری 4*1 سانتی متر بوده.

 

 بهترین هدست بی سیم دوقلو

 

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول استفاده آسان آن می باشد و طراحی آن از نوع دو قلو برای گوش راست و گوش چپ بوده که شما می توانید به صورت تکی نیز از آن استفاده کنید. این محصول می تواند برای افرادی که اهل ورزش کردن هستن یا افرادی که در حین رانندگی مجبور به پاسخگویی تلفن خود می باشند بهترین گزینه بوده.

 

 قیمت هدست بلوتوثی دو گوشی

خرید اینترنتی هدفون بلوتوثی باکس شارژ

 

این هدست دارای یک باکس شارز با ظرفیت 250 میلی آمپر می باشد که با استفاده از  درگاه میکرو یو اس شارژ می شود و شما با قرار دادن گوشی های هدست درون باکس آنها را شارژ کنید. شما می توانید از یک یا هر دو گوشی استفاده کنید. در داخل باکس شارژ این محصول یک کاور سیلیکونی در نظر گرفته شده است که مانع از آسیب رسیدن به هدفون ها می شود. بعد از شارژ کامل این دستگاه شما می توانید 1 تا 2 ساعت با این هدفون مکالمه داشته باشید.

 

 خرید هندزفری بدون سیم  i9s مدل باکس دار

 

گوشی های این هدست دارای باتری داخلی با ظرفیت 35 میلی آمپر می باشند که با قرار گرفتن در باکس شارژ براحتی شارژ می شوند. از مهمترین ویژگی های این محصول سازگاری با انواع دستگاههای هوشمند اپل و اندروید می باشد. بر روی بدنه باکس و هدست ها شاخص ال ای دی تعبیه شده است و مدت زمان کاردهی پس از شارژ کامل حدود یک تا دو ساعت مکالمه یا گوش دادن به موسیقی بوده. بنظر می رسد از مهمترین ویژگی های این محصول وزن کم آن می باشد که هدست ها همراه با باکس 40 گرم و هر هدست تنها 3 گرم وزن داشته و براحتی در گوش شما قرار می گیرد.

 

 قیمت هدفون بی سیم ارزان

230000 تومان

-