فروش عمده اسپیکر بلوتوثی x25

فروش عمده اسپیکر بلوتوثی x25

شما می توانید با استفاده از این دستگاه اسپیکر بلوتوثی x25  x25 portable bluetooth stereo speaker به راحتی به موزیک های مورد علاقه خود گوش فرا دهید. این دستگاه را می توانید با استفاده از بلوتوث به سنسور های هوشمند خود متصل نمایید و موزیک مورد علاقه خود را درون  این دستگاه پخش کنید. این دستگاه دارای ابعاد کوچکی می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید و به بهترین نحو از تمامی امکانات این دستگاه بهره ببرید. 

جنس بدنه از بهترین مواد ABS و از نوع پاک کنی است و در قسمت رویه با نوعی پارچه خاص و زیبا پوشانده شده است. بلوتوث نسخه 3 در این دستگاه امکان اتصال بلوتوثی به انواع دستگاه و پخش فایل های صوتی به صورت وایرلس را فراهم نموده است. پشتیبانی از کارت حافظه، رادیو FM، درگاه ورودی کابل صوتی، میکروفون داخلی، امکان پاسخ گویی به مکالمات تلفنی، رنگ بندی بسیار زیبا، دکمه های تنظیم، باتری قابل شارژ با ظرفیت 500 میلی آمپر و صدای واضح و شفاف از دیگر خصوصیات این اسپیکر وایرلس همراه می باشد.


قیمت عمده: 52000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


شما می توانید با استفاده از این دستگاه اسپیکر بلوتوثی x25  x25 portable bluetooth stereo speaker به راحتی به موزیک های مورد علاقه خود گوش فرا دهید. این دستگاه را می توانید با استفاده از بلوتوث به سنسور های هوشمند خود متصل نمایید و موزیک مورد علاقه خود را درون  این دستگاه پخش کنید.

 

اسپیکر بلوتوثی

 

این دستگاه دارای ابعاد کوچکی می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید و به بهترین نحو از تمامی امکانات این دستگاه بهره ببرید. 

 

اسپیکر بلوتوثی ارزان

 

جنس بدنه از بهترین مواد ABS و از نوع پاک کنی است و در قسمت رویه با نوعی پارچه خاص و زیبا پوشانده شده است. بلوتوث نسخه 3 در این دستگاه امکان اتصال بلوتوثی به انواع دستگاه و پخش فایل های صوتی به صورت وایرلس را فراهم نموده است.

 

اسپیکر بلوتوثی رم خور

 

پشتیبانی از کارت حافظه، رادیو FM، درگاه ورودی کابل صوتی، میکروفون داخلی، امکان پاسخ گویی به مکالمات تلفنی، رنگ بندی بسیار زیبا، دکمه های تنظیم، باتری قابل شارژ با ظرفیت 500 میلی آمپر و صدای واضح و شفاف از دیگر خصوصیات این اسپیکر وایرلس همراه می باشد.

 

اسپیکر جیبی

 

فروشگاه اینترنتی همکار باشی برای شما عزیزان تعدادی از این سدتگاه را به صورت عنده ای در معرض فروش قرار داده است که می توانید با استفاده از این درگاه محصول خود را سفارش دهید.

 

اسپیکر کوچک

 

با سفارش این محصول می توانید به سودآوری بالایی دست یابید و محصول خود را در هر کجای ایران که هستید به صورت رایگان تحویل بگیرید. این دستگاه با تست های مختلف برای شما تضمینی محکم خواهد داشت که قبل از ارسال کالا برای شما انجام خواهد گرفت.

52000 تومان

-