فروش عمده هدفون وایرلس فیلیپس

فروش عمده هدفون وایرلس فیلیپس

شما می توانید از این هدفون وایرلس بلوتوثی فیلیپس مدل Philips MX666 Super Bass Wireless Headphone با کیفیت در هر مکانی که هستید استفاده کنید و از کیفیت پخش این دستگاه استفاده نمایید. این محصول را می توانید با نازل ترین قیمت استفاده و خریداری نمایید و محصول خود را به دستگاه های هوشمند خود متصل نمایید و از آن استفاده بهینه ببرید. این دستگاه که دارای گوشی بالشتی مناسب است می تواند بر روی گوش ما چفت شود و شما می توانید با استفاده از این محصول به موزیک های مورد علاقه خود گوش فرا دهید.

هدفون وایرلس بلوتوثی فیلیپس مدل Philips MX666 Super Bass Wireless Headphone یک هدفون با کیفیت و ارزان قیمت است که دارای امکانات بسیار خوبی می باشد. این هدفون دارای درایور های بسیار نرم با قطر 9 سانتی متر می باشد که گوش را کاملا پوشش داده و صدایی واضح دارد. بالشتک ها و قسمت روی سر هدفون بسیار نرم و راحت می باشند و از آرگونومی خوبی برخوردار می باشند. باتری لیتیوم یون این محصول با ظرفیت 300 میلی آمپر امکان گوش دادن به موزیک 4-6 ساعت و مکالمه 8-10 ساعت را به گفته سازنده این محصول فراهم کرده است.


قیمت عمده: 88000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


شما می توانید از این هدفون وایرلس بلوتوثی فیلیپس مدل Philips MX666 Super Bass Wireless Headphone با کیفیت در هر مکانی که هستید استفاده کنید و از کیفیت پخش این دستگاه استفاده نمایید. این محصول را می توانید با نازل ترین قیمت استفاده و خریداری نمایید و محصول خود را به دستگاه های هوشمند خود متصل نمایید و از آن استفاده بهینه ببرید.

 

هدفون وایرلس

 

این دستگاه که دارای گوشی بالشتی مناسب است می تواند بر روی گوش ما چفت شود و شما می توانید با استفاده از این محصول به موزیک های مورد علاقه خود گوش فرا دهید.

 

هدفون وایرلس جدید

 

هدفون وایرلس بلوتوثی فیلیپس مدل Philips MX666 Super Bass Wireless Headphone یک هدفون با کیفیت و ارزان قیمت است که دارای امکانات بسیار خوبی می باشد. این هدفون دارای درایور های بسیار نرم با قطر 9 سانتی متر می باشد که گوش را کاملا پوشش داده و صدایی واضح دارد.

 

هدفون جدید

 

بالشتک ها و قسمت روی سر هدفون بسیار نرم و راحت می باشند و از آرگونومی خوبی برخوردار می باشند. باتری لیتیوم یون این محصول با ظرفیت 300 میلی آمپر امکان گوش دادن به موزیک 4-6 ساعت و مکالمه 8-10 ساعت را به گفته سازنده این محصول فراهم کرده است.

 

هدفون بی سیم جدید

 

پخش موزیک، مکالمه، رادیو FM، پشتیبانی از کارت حافظه، پورت AUX، چراغ نشانگر وضعیت، امکان تنظیم اندازه هدفون روی سر به واسطه دسته های کشویی، فرمان صوتی، صدای باس مطلوب، ولتاژ 5 ولت DC و ... از ویژگی های این محصول می باشد.

 

هدفون دور گردنی

 

شما می توانید این محصول را از طریق این درگاه سفارش دهید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید. لازم به ذکر است تمامی محصولات تک سبد در این فروشگاه تست خواهد شد و بعد برای شما ارسال می گردد.

 
88000 تومان

-