میکروفون بلوتوثی اسپیکر مدل وستر عمده ای

میکروفون بلوتوثی اسپیکر مدل وستر عمده ای

میکروفون بلوتوثی اسپیکر و رقص نور دار کارائوکه مدل وستر WS-1816 WSTER Karaoke Bluetooth MICROPHONE HIFI SPEAKERS را می توانید در جشن ها و مراسم هایی که در راه دارید استفاده نمایید. با استفاده از این محصول می توانید یک میکروفون را در دست داشته باشید و صدایی را که تولید می کنید در اسپیکر های قدرتمند ان بشنوید. این دستگاه به صورت شارژی در دسترس شماست تا بتوانید در هر زمان آن را شارژ نمایید و مورد استفاده خود قرار دهید.

ابعاد این محصول طوری طراحی شده است که بتوانید آن را در هر مکان مورد استفاده قرار دهید و از ویژگی های آن بشترین بهره را ببرید. بر روی این محصول میکروفون بلوتوثی اسپیکر و رقص نور دار کارائوکه مدل وستر WS-1816 WSTER Karaoke Bluetooth MICROPHONE HIFI SPEAKERS رقص نور هایی وجود دارد که می توانید با استفاده از نور هایی که تولید می کند جذابیت خود را بالا ببرید.


قیمت عمده: 115000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


میکروفون بلوتوثی اسپیکر و رقص نور دار کارائوکه مدل وستر WS-1816 WSTER Karaoke Bluetooth MICROPHONE HIFI SPEAKERS را می توانید در جشن ها و مراسم هایی که در راه دارید استفاده نمایید.

 

میکروفن اسپیکر دار

 

با استفاده از این محصول می توانید یک میکروفون را در دست داشته باشید و صدایی را که تولید می کنید در اسپیکر های قدرتمند ان بشنوید. این دستگاه به صورت شارژی در دسترس شماست تا بتوانید در هر زمان آن را شارژ نمایید و مورد استفاده خود قرار دهید.

 

میکروفن اسپیکر دار کارائوکه

 

ابعاد این محصول طوری طراحی شده است که بتوانید آن را در هر مکان مورد استفاده قرار دهید و از ویژگی های آن بشترین بهره را ببرید.

 

میکروفن وستر رقص نور دار

 

بر روی این محصول میکروفون بلوتوثی اسپیکر و رقص نور دار کارائوکه مدل وستر WS-1816 WSTER Karaoke Bluetooth MICROPHONE HIFI SPEAKERS رقص نور هایی وجود دارد که می توانید با استفاده از نور هایی که تولید می کند جذابیت خود را بالا ببرید.

 

میکروفون کارااوکه

 

فروشگاه همکار باشی تعدادی از این محصول را به صورت عمده ای به فروش می رساند که می توانید آن را درب فروشگاه خود در سراسر کشور دریافت نمایید.

 

میکروفون بلند گو دار

 

با خرید از این فروشگاه می توانید محصول خود را به صورت پستی و رایگان درب فروشگاه خود تحویل بگیرید و از فروش آن به سود بالایی دست پیدا نمایید.

 

میکروفون وایرلس وستر

 

لازم به ذکر است که تمامی محصولات این فروشگاه برای شما تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد.

115000 تومان

-