فروش عمده هدفون بی سیم JBL مدل T65

فروش عمده هدفون بی سیم JBL مدل T65

 هدفون بلوتوث JBL یک هدست سبک، کارآمد با قابلیت های فراوانی می باشد. لذت شنیدن موسیقی دلخواه خود را با استفاده از این هدفون بلوتوثی بدون نیاز به سیم تجربه کنید. از مهمترین ویژگی های این محصول میتوان به امکان پاسخ گویی به تماس های تلفن همراه اشاره کرد.

نصب مموری کارت بر روی این هدفون به شما امکان پخش موزیک حتی بدون نیاز به تلفن همراه را می دهد. این محصول دارای وزن کم و ساخته شده از مواد ABSمی باشد، دو پد بسیار نرم برای این محصول تعبیه شده که هنگام قرار گرفتن بر روی گوش هیچ گونه فشاری را احساس نمی کنید. این محصول دارای دسته کشویی می باشد که امکان تنظیم متناسب با اندازه سر مصرف کننده را فراهم می آورد. صدای بلند و واصح، دکمه رادیوFM، دکمه تنظیم صدا و جابجایی ترک و دکمه خاموش و روشن کردن ازسایر مشخصات این محصول می باشد.


قیمت عمده: 89000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 هدفون بی سیم جی بی ال مدل T65، دارای قابلیت هایی می باشد که استفاده از این محصول را برای شما لذت بخش می کند. این محصول ساخته شده از مواد ABS  می باشد که دارای کیفیت بالا می باشد، دارای پد های بسیار نرم و راحت برای گوش که قطر آنها 4 سانتی متر می باشد.

طراحی هوشمندانه این محصول به گونه ای می باشد که مجهز به یک دسته کشویی بوده و این امکان تنظیم ارتفاع هدفون متناسب با  سایز های مختلف سر را به شما می دهد. مهمترین ویژی این محصول استفاده آسان از این محصول می باشد.

 

با استفاده از بلوتوث می توانید به راحتی به تلفن همراه خود به صورت بلوتوثی وصل شده و از شنیدن یک موسیقی خوب لذت ببرید. همچنین شما می توانید به تماس های تلفنی خود پاسخ بدهید. این محصول امکان نصب کرات حافظه را دارا می باشد و شما می توانید به فایل های صوتی بر روی حافظه جانبی دسترسی داشته باشید.

این محصول علاوه بر اینکه امکان اتصال بلوتوث را دارا می باشد در صورت نیاز به اتصال کابل دارای ورودی کابل AUX  می باشد.

 

 

مجهز به تکنولوژی ضد نویز با صدای بسیار واضح و بلند و همچنین دارای میکروفن داخلی می باشد.

وزن کم و استفاده آساندارای شاخص ال ای دی و امکان اتصال به دارای رادیو FM.

دارای دکمه خاموش و روشن که برای توقف و اجرا نیز مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین دارای دکمه جهت کنترل صدا می باشد ، دارای دکمه مخصوص برای رفتن بر روی حالت مورد نظر و حرکت به عقب و جلو بین ترک ها و ایستگاههای رادیویی

89000 تومان

-