فروش عمده هندزفری کلومن

فروش عمده هندزفری کلومن

با این محصول می توانید به موزیک مورد علاقه خود گوش دهید و به مکالمات خود پاسخ دهید. هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE یکی از بهترین و ارزان ترین و با کیفیت ترین هندزفری های بازار می باشد. شما می توانید محصول مورد نظر خود را از این فروشگاه سفارش دهید و به صورت عمده ای آن را درب فروشگاه خود دریاف نمایید. این محصول دارای بهترنی کیفیت صدا می باشد که به دلیل بالشتک ها و نویز گیز فوق العاده آن می باشد. نویز گیر هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE می تواند صداهای مزاحم را برای شما حذف نماید و بهترین صدا را برای شما در گوش پخش کند. بالشتک های اضافی بر روی هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE قرار دارد تا بتوان با استفاده از آن ها سایز دقیق گوش را جایگزین نمایید. خرید عمده و فروش تکی هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE می تواند سود بسیار بالایی برای شما داشته باشد، پس همین الان از این طریق محصول خود را سفارش دهید و آن را با بهترین قیمت درب فروشگاه خود دریافت نمایید. لازم به ذکر است که هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE قبل از ارسال تست می وشد و بعدا برای شما ارسال می گردد. می توانید هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE را از همین درگاه سفارش دهید و آن را پس از چند روز دریافت نمایید. طول کابل این محصول 120 سانتی متر می باشد و بالشتک های آن بسیار نرم می باشد.


قیمت عمده: 29000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


با این محصول می توانید به موزیک مورد علاقه خود گوش دهید و به مکالمات خود پاسخ دهید. هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE یکی از بهترین و ارزان ترین و با کیفیت ترین هندزفری های بازار می باشد.

 

هندزفری

 

شما می توانید محصول مورد نظر خود را از این فروشگاه سفارش دهید و به صورت عمده ای آن را درب فروشگاه خود دریاف نمایید.

 

هندزفری

 

این محصول دارای بهترنی کیفیت صدا می باشد که به دلیل بالشتک ها و نویز گیز فوق العاده آن می باشد.

 

هندزفری

 

نویز گیر هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE می تواند صداهای مزاحم را برای شما حذف نماید و بهترین صدا را برای شما در گوش پخش کند.

 

عمده هندزفری

 

بالشتک های اضافی بر روی هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE قرار دارد تا بتوان با استفاده از آن ها سایز دقیق گوش را جایگزین نمایید.

 

هندزفری کلومن

 

خرید عمده و فروش تکی هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE می تواند سود بسیار بالایی برای شما داشته باشد، پس همین الان از این طریق محصول خود را سفارش دهید و آن را با بهترین قیمت درب فروشگاه خود دریافت نمایید.

 

کولومون

 

لازم به ذکر است که هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE قبل از ارسال تست می وشد و بعدا برای شما ارسال می گردد.

می توانید هندزفری کلومن مدل KOLUMAN KE-001 HANDSFREE را از همین درگاه سفارش دهید و آن را پس از چند روز دریافت نمایید. طول کابل این محصول 120 سانتی متر می باشد و بالشتک های آن بسیار نرم می باشد.

29000 تومان

-