فروش عمده مو زن گوش و بینی پرو موزر مدل ام زد 208

فروش عمده مو زن گوش و بینی پرو موزر مدل ام زد 208

زیبایی ظاهری نقش تعیین کننده ای در اعتماد بنفس دارد. هنگام اصلاح سر و صورت آقایان، دسترسی به نواحی مانند گوش و بینی با استفاده از ماشین اصلاح های معمولی کاری بسیار سخت و گاها غیر ممکن می باشد. مو زن برقی پرو موزر مدل mz 108، یک وسیله کارآمد می باشد که دسترسی به این نواحی را ممکن ساخته است. این موزن برقی در عین داشتن قیمت مناسب از کیفیت قابل قبولی نیز برخوردار می باشد.

از مهمترین ویژگی های این محصول علاوه بر وزن کم می توان به امکان استفاده به صورت شارژی نام برد. این موزن دارای یک کابل می باشد که با اتصال به برق شهری امکان شارژ شدن دارد. به دلیل وزن کم و امکان شارژ شدن می توان آنر به راحتی دسر سفر با خود همراه داشت. دارای دو تیغه استیل ضد آب می باشد که امکان شستشو دارد.


قیمت عمده: 49000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


مو زن برقی پرو موزر مدل mz 108، یک محصول جدید و کارآمد می باشد برای اصلاح نواحی از سر و صورت که دسترسی به آنها در نواحی که با ماشین اصلاح معمولی بسیار سخت و ناممکن می باشد. این محصول دارای وزن کم و کارایی بالا می باشد.

 

 

موزن پرو موزر مدل MZ 180، با دارا بودن دو سری استیل که ضد زنگ می باشد امکان اصلاح نواحی از سر و صورت که دسترسی به آنها سخت می باشد از جمله گوش، بینی و همچنین ابرو را فراهم می آورد. از مهمترین ویژگی های این محصول علاوه بر وزن کم می توان به امکان استفاده به صورت شارژی نام برد. 

 

 

یک سری به منظور شیو و اصلاح مورد استفاده قرار می گیرد و سری دیگر برای خط اندختن اطراف ابرو و ریش می باشد. قابل استفاده برای خانم ها و آقایان.

 

موزن برقی پرو موزر

 

 این محصول با دارا بودن باطری قابل شارژ، امکان استفاده به آسان و بدون سیم را فراهم می آورد. ابعاد کوچک و جمع و جور این محصول به همراه قابلیت شارژ از مهمترین ویژگی های این محصول می باشد.

 

 

عملکرد موثر، سرعت گردش موتور بالا و وزن حدود 60 گرم این موزن از مهمترین ویژگی های محصول می باشد که ساتفاده از آن را آسان نموده است. طول دستگاه بدون سری 11 سانتی متر و قطر 2.5 سانتی متر

 سری های فلزی آن که از جنس استیل ضد زنگ می باشد قابل جدا شدن و ضد عفونی کردن می باشد همچنین این دستگاه مجهز به یک درپوش محافظ  و یک برس تمیز کننده می باشد.

مناسب برای اصلاح نواحی کوچک مانند ابرو، گوش، بینی و امکان خط انداختن موی سر، پایه ها، سبیل و ریش. یک دستگاه کوچک و کاملا کاربردی که شما می توانید علاوه بر استفاده در منزل در طول مسافرت نیز همراه خود داشته باشید و با آن براحتی به نظافت و زیبایی ظاهری خود برسید.

49000 تومان

-