استند لوازم آرایشی مدل قلب

استند لوازم آرایشی مدل قلب

یکی از ابزار های مناسب برای نظم دهی و مرتب کردن لوازم و ابزار های آرایشی و بهداشتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد، استند ها می باشند. محصول فوق یک نمونه استند یا ارگانایزر لوازم آرایشی با طرح قلب می باشد که بسیار زیبا و با کیفیت است. این محصول از دو قسمت تشکیل شده. قسمت اول که به شکل مربع مستطی می باشد و 8 محفظه استندی کوچک دارد و در کنار آن یک باکس قلبی بسیار زیبا که دارای دو محفظه جداگانه می باشد در نظر گرفته شده است.

این محصول با استفاده از پلاستیک فشرده با کیفیت ساخته شده است و دارای روکش مخملی بسیار زیبا بوده. ابعاد این ارگانایزر طرح قلب 10*13*24 سانتی متر و وزن آن در حدود 457 گرم می باشد. شما می توانید این استند زیبا را برو روی درواور و در جول آینه قرار دهید و زیبایی چشم نوازی را به محیط بدهید.


قیمت عمده: 41500 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


برای همه ما پیش آمده است که به دلیل زیاد بودن ابزار ها و وسایل آرایشی و بهداشتی خود با کشو های بهم ریخته و درهم بر هم مواجه باشیم. اما در چنین مواقعی برای نظم دهی به این لوازم می توان از استند ها یا ارگانایزر ها استفاده نمود تا از فضای موجود بهترین بهره را برد. محصول فوق یک نمونه بسیار با کیفیت از ارگانیزر لوازم آرایشی با طراحی فانتزی و بسیار شیک می باشد. این ارگانایزر  طرح قلب دارای بدنه ای از جنس پلاستیک مقاوم بوده که دارای روکش مخملی می باشد.

 قیمت  استند لوازم آرایش

 

این محصول را می توانید براحتی در داخل کشو قرار دهید اما با توجه به طراحی زیبایی که دارد می تواند بر روی درواور شما قرار گرفته و محیط را زیبا تر سازد. این ارگانایزر طرح قلب دارای ابعاد 10*13*24 سانتی متر می باشد. این محصول دارای یک باکس با طراحی قلب بوده که از دو محفظه جداگانه تشکیل شده است. در داخل درب این باکس قلب مانند یک عدد آینه گرد برای استفاده راحتر در نظر گرفته شده است.

 

 

 خرید استند لوازم آرایش

 

باکس قلبی شکل این محصول دارای دو طبقه مجزا می باشد. در قسمت اول مکان هایی برای قرار دان ابزار های مختلف از جمله قیچی، موچین و.... در نظر گرفته شده است و در زیر این قسمت یک محفظه با ارتفاع مناسب برای قرار دادن لاک و حتی زیورآلات در نظر گرفته شده است. این محصول دارای فضای کافی برای نظم دهی به وسایل شما می باشد و به دلیل طراحی زیبا و کیفیت بالایی که دارد می تواند به عنوان یک هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان شما انتخاب شود.

 

  ارگانایزر لوازم آرایشی مدل قلب

فروش استند لوازم آرایش طرح قلب

 

جنس بدنه این ارگانایزر یا استند لوازم آرایشی از پلاستیک فشرده با روکش مخملی بوده که در دو رنگ مشکی و قرمز ارائه شده است. این محصول دارای یک قسمت استندی با  8 محفظه کوچک برای قرار دادن ابزار های آرایشی از جمله براش، قلم مو، انواع رژ لب و مداد مناسب می باشد.

 

  فروش  استند لوازم آرایش

 

41500 تومان

-