جای مسواکی و دستگاه خمیردندان ریز اتوماتیک اسپادانا

جای مسواکی  و  دستگاه خمیردندان ریز اتوماتیک اسپادانا

محصوفوق علاوه بر اینکه به شما این امکان را می دهد تا به مسواک های خود نظم دهید دارای خمیر دندان ریز اتوماتیک می باشد. در این محصول شما امکان استفاده از انواع مختلف خیمر دادن را داشته و براحتی و بدون دخالت دست و تنها با فشار دادن سر مسواک خود در محل مشخص شده بر روی دستگاه، خمیر دادن را بر روی مسواک خود قرار دهید.

جا مسواکی این محصول دارای ظرفیت 5 عدد مسواک می باشد و مانع از تماس گرد و خاک و حشرات با سری مسواک های شما می شود. این جامسواکی که به صورت دیواری بوده و با توجه به اینکه اتوماتیک می باشد اما بدون نیاز به برق و باطری کار می کند.


قیمت عمده: 30000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


 همه ما در طول روز حداقل یکبار مسواک می زنیم، بنابراین نیاز به یک جا مسواکری که بتوانیم نظافت مسواک های خود را تامین کنیم امری بسیار مهم می باشد. اما بحث خمیر دادن نیز و درست بیرون نیامدن خمیر از تیوپ نیز مشکلی هست که شاید بارها و بارها با آن مواجه شدیم.

 

خرید خمیر دندان ریز اتوماتیک

 

خمیر دندان ریز اتوماتیک بهداشتی اسپادانا همراه با جا مسواکی، محصولی که علاوه بر حفظ نظافت مسواک های شما برای شما این امکان را فراهم می آورد براحتی و بدون دردسر خمیر دندان را بر روی مسواک خود قرار دهید. این خمیر ریز به صورت اتوماتیک عمل می کند و بدون نیاز به برق و باطری کار می کند.

 

قیمت خمیر دندان ریز اتوماتیک

 

محصول فوق که به صورت نصب دیواری می باشد، قسمت جا مسواکی این محصول دارای ابعاد 4*5.3*11.4 سانتی متر و خمیر دندان ریز 5.7*6*25 سانتی متر می باشد. وزن کلی محصول 212 گرم بوده که به تفکیک وزن خمیر دندان ریز 170 گرم و وزن جامسواکی 42 گرم می باشد. این محصول دارای طراحی بسیار زیبا و کاملا کاربردی می باشد و با استفاده از پلاستیک مرغوب و کاملا بهداشتی ساخته شده.

 

بهترین خمیر دندان ریز اتوماتیک

 

طراحی این محصول به گونه ای می باشد که دارای عملکرد آن به صورت مکانیکی و بدون نیاز به برق و باتری می باشد. این محصول دارای قابلیت استفاده در خانه، مسافرخانه و هتل می باشد. جا مسواکی این محصول که به صورت کاورر دار می باشد دارای ظرفیت 5 عدد مسواک بوده.

 

خرید خمیر دندان ریز اتوماتیک ارزان

 

به همراه خمیر دندان ریز اتوماتیک بهداشتی اسپادانا همراه با جا مسواکی یک چسب های دو طرفه برای نصب آسان بر روی دیوار می باشد. خمیر دندان ریز را به آسانی با استفاده از چسب های دو طرفه موجود در بسته بندی بر روی دیوار نصب کرده، بهتر است قبل از انجام این کار حتما محل نصب را بر روی دیوار مشخص نمائید.

 

خرید اینترنتی خمیر دندان ریز اتواتیک

30000 تومان

-