فروش عمده ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس

فروش عمده ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس

شما می توانید با استفاده از این ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover صورت خود را از شر مو هایی که کوتاه هستند و باعث زشتی صورت شما می شود پاک کنید. با خرید ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover می توانید آن را به فروش برسانید و سود خالص این محصول را دریافت نمایید. ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover به صورت عنمده ای با قیمت نازل در دسترس شما عزیزان قرار دارد تا بتوانید محصول خود را با بهترنی شرایط به فروش برسانید. این محصول بسیار سبک می باشد و ابعاد کوچکی نیز دارد که می توانید آن را درون جیب خود جای دهید.

می توانید ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover را با خود به هر کجا ببرید و در صورت نیاز آن را مورد استفاده خود قراردهید. برای استفاده می توانید درب و سری ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover را بردارید و دکمه روشن آن را به طرف بالا ببرید. با روشن کردن دستگاه چراغ کوچکی نیز روشن می شود که نور مستقیم و قوی را بر روی صورت شما می تاباند کهمی توانید با استفاده از ان حتی کوچک ترین موها را اصلاح کرد. 


قیمت عمده: 65000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


شما می توانید با استفاده از این ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover صورت خود را از شر مو هایی که کوتاه هستند و باعث زشتی صورت شما می شود پاک کنید.

 

ماشین اصلاح

 

با خرید ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover می توانید آن را به فروش برسانید و سود خالص این محصول را دریافت نمایید.

 

موکن لمسی

 

ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover به صورت عنمده ای با قیمت نازل در دسترس شما عزیزان قرار دارد تا بتوانید محصول خود را با بهترنی شرایط به فروش برسانید. این محصول بسیار سبک می باشد و ابعاد کوچکی نیز دارد که می توانید آن را درون جیب خود جای دهید.

 

موکن لمسی صورت

 

می توانید ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover را با خود به هر کجا ببرید و در صورت نیاز آن را مورد استفاده خود قراردهید.

 

فلالس

 

برای استفاده می توانید درب و سری ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover را بردارید و دکمه روشن آن را به طرف بالا ببرید.

 

اصلاح صورت

 

با روشن کردن دستگاه چراغ کوچکی نیز روشن می شود که نور مستقیم و قوی را بر روی صورت شما می تاباند کهمی توانید با استفاده از ان حتی کوچک ترین موها را اصلاح کرد.

 

ماشین اصلاح

 

ماشین اصلاح صورت شارژی فلالس Flawless Facial Hair Remover تست خواهد شد و بعدا برای شما ارسال می گردد تا شما از سلامت دستگاه خود اطمینان خاطر داشته باشید.

65000 تومان

-