فروش عمده استند لوازم آرایش رومیزی آینه دار

فروش عمده استند لوازم آرایش رومیزی آینه دار

اکثر خانوم هایی که با جمع آوری لوازم آرایش خودشان مشکل دارند می توانند از این محصول استفاده کنند و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرند. شما می توانید با استفاده از این محصول تمامی لوازم آرایشی خود را درون محفظه های مخصوص قرار دهید و با این امر می توانید در نظم دهی و در دسترس بودن آن ها کمک حال خود باشید. این دستگاه دارای یک آینه می باشد که شما می توانید با استفاده از آن به آرایش کردن بپردازید.

ابعاد استند 24*12.5*21.5 سانتی متر به همراه آینه بوده و دارای تعداد 15 محفظه کوچک، متوسط و بزرگ می باشد که امکان قرار دادن انواع لوازم آرایشی را فراهم کرده است. قطر آینه استند 9 سانتی متر می باشد که برای آرایش کردن بسیار مناسب است. بدنه اکریلیک این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و امکان جداسازی آینه با پایه نیز وجود دارد.


قیمت عمده: 39000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


اکثر خانوم هایی که با جمع آوری لوازم آرایش خودشان مشکل دارند می توانند از این محصول استفاده کنند و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرند.

 

آینه

 

شما می توانید با استفاده از این محصول تمامی لوازم آرایشی خود را درون محفظه های مخصوص قرار دهید و با این امر می توانید در نظم دهی و در دسترس بودن آن ها کمک حال خود باشید. این دستگاه دارای یک آینه می باشد که شما می توانید با استفاده از آن به آرایش کردن بپردازید.

 

استند آرایشی

 

 

ابعاد استند 24*12.5*21.5 سانتی متر به همراه آینه بوده و دارای تعداد 15 محفظه کوچک، متوسط و بزرگ می باشد که امکان قرار دادن انواع لوازم آرایشی را فراهم کرده است.

 

لوازم آرایشی

 

قطر آینه استند 9 سانتی متر می باشد که برای آرایش کردن بسیار مناسب است. بدنه اکریلیک این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و امکان جداسازی آینه با پایه نیز وجود دارد.

 

استند آینه دار

 

فروشگاه همکار باشی این محصول ارایشی را به قیمت عمده در دسرس شما عزیزان قرار داده است که می توانید با فروش و خرید از این درگاه به سود آوری بالایی دست یابید.

 

استند لوازم آرایش

 

لازم به ذکر است که همکار باشی با حذف واسطه ها توانسته تمامی محصولات خود را با نازل ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد و محصولات خود را با بهتری شرایط در اختیار شما بگذارد.

 

39000 تومان

-