ساعت دیواری چوبی لوتوس

ساعت دیواری چوبی لوتوس

اگر می خواهید برای خانه، محل کار، کافی شاپ و .. یک ساعت دیواری فانتزی خاص و زیبا تهیه نمایید، ساعت دیواری لوتوس مدل 3323 بسیار خاص و زیباست. جنس ساعت از چوب بوده و دارای ابعاد 58*58 سانتی متر می باشد. فرم زیبای گرد این ساعت خارق العاده زیبایی آن را دو چندان کرده است و یک نواختی را بدون اینکه شما بفهمید از این محصول دور کرده است. جنس قاب این ساعت خارق العاده چوبی است که با بهترین و مرغوب ترین چوب ها اسخته شده است. رنگ قاب هم که از بهترین مواد اولیه ساخته شده است قهوه ای می باشد که هم زیبایی را دوچندان کرده و هم اینکه گرمی این ساعت را چندین برابر کرده است.

اعداد آن نیز از جنس چوب و در سایز بزرگ بوده که با طرح های رنگی متفاوتی پوشش داده شده و ترکیب زیبایی را بر روی صفحه نمایش ایجاد نموده است. یکی از خصوصیات متفاوت آن، پاندول فانتزی ساعت است که در واقع عدد 6 ساعت به شکل پاندول نوسان دارد. عقربه های فلزی، موتور بی صدا و زیبایی ظاهری از دیگر خصوصیات این ساعت دیواری است. موتور این ساعت خارق العاده از بهترین و دقیق ترین موتور های روانگرد حال حاضر بازار است که در این ساعت خارق العاده استفاده شده است. عقربه های این ساعت خارق العاده را می توان از بهترین عقربه ها در ساعات دانست


قیمت عمده: 189000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


اگر می خواهید برای خانه، محل کار، کافی شاپ و .. یک ساعت دیواری فانتزی خاص و زیبا تهیه نمایید، ساعت دیواری لوتوس مدل 3323 بسیار خاص و زیباست.

 

ساعت دیواری جدید

 

جنس ساعت از چوب بوده و دارای ابعاد 58*58 سانتی متر می باشد. فرم زیبای گرد این ساعت خارق العاده زیبایی آن را دو چندان کرده است و یک نواختی را بدون اینکه شما بفهمید از این محصول دور کرده است.

 

ساعت چوبی

 

جنس قاب این ساعت خارق العاده چوبی است که با بهترین و مرغوب ترین چوب ها اسخته شده است. رنگ قاب هم که از بهترین مواد اولیه ساخته شده است قهوه ای می باشد که هم زیبایی را دوچندان کرده و هم اینکه گرمی این ساعت را چندین برابر کرده است.

 

ساعت دیواری

 

 

اعداد آن نیز از جنس چوب و در سایز بزرگ بوده که با طرح های رنگی متفاوتی پوشش داده شده و ترکیب زیبایی را بر روی صفحه نمایش ایجاد نموده است.

 

ساعت زیبای دیواری

 

یکی از خصوصیات متفاوت آن، پاندول فانتزی ساعت است که در واقع عدد 6 ساعت به شکل پاندول نوسان دارد. عقربه های فلزی، موتور بی صدا و زیبایی ظاهری از دیگر خصوصیات این ساعت دیواری است.

 

ساعت فانتزی

 

موتور این ساعت خارق العاده از بهترین و دقیق ترین موتور های روانگرد حال حاضر بازار است که در این ساعت خارق العاده استفاده شده است. عقربه های این ساعت خارق العاده را می توان از بهترین عقربه ها در ساعات دانست.

 

ساعت زیبای فانتزی دیواری

 

جنس این عقربه های زیبا، از فلز های منحصر بفرد و باکیفیت بوده که در این ساعت استفاده شده است. پاندول زیبایی که در این ساعت به کار برده شده است می تواند زیبایی این ساعت را دو چندان کند.

 

قیمت ساعت دیواری چوبی

 

اگر شما هم می خواهید خانه شما منحصر بفرد و تزیینی خارق العاده داشته باشد باید از وسیله ها و محصولات منحصر بفرد و خاص استفاده کنید که زیبایی را در خانه شما دو چندان کند و همینطور زیبایی را برای شما به ارمغان آورد.

سفارشات بالای 10 عدد شامل تخفیف خرید عمده می شوند و برای دریافت قیمت عمده بر اساس تعداد سفارش میبایست با شماره تلفن درج شده روی سایت تماس حاصل نمایید.

برای شما عزیزان فیلمی اماده کرده این تا بیشتر با این محصول خارق العاده آشنا شوید:

 

189000 تومان

-