فروشگاه عمده فروشی همکار باشی با چندین سال سابقه در تامین عمده هدایای تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچ توانسته رضایت بالای مشتریان را کسب نماید. یکی از پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی ساعت دیواری تبلیغاتی است که با امکان درج لوگو یا متن دلخواه بر روی صفحه ساعت می توانید خدمات یا برند خود را تبلیغ نمایید. ساعت دیواری تبلیغاتی ارزان با کیفیت و در عین حال زیبا یکی از گزینه های عالی و مقرون به صرفه برای تبلیغات است.


  • 1

ساعت دیواری تبلیغاتی در مدل های مختلف و متنوع از نوع تیک تاکی و روان گرد با طرح های ساعت دیواری سنتی، ساعت دیواری فانتزی، ساعت دیواری سلطنتی، ساعت دیواری فلزی، ساعت دیواری چرخ دهنده ای، ساعت دیواری چوبی، ساعت دیواری ارزان و ساعت دیواری تبلیغاتی قابل خریداری می باشد. ساعت دیواری تبلیغاتی این قابلیت را داشته که می توان انواع متن یا لوگوهای دلخواه را بر روی صفحه یا بدنه ساعت بسته به سفارش مشتری درج کرد و از آن به عنوان تبلیغات حرفه ای استفاده کرد.

 

ساعت دیواری یکی از لوازمی است که همیشه مورد استفاده بوده و هست و مدل های تبلیغاتی زیبا نیز بسیار در مکان های مختلف دیده می شوند. چه بهتر که برای کسب دائمی مشتریان جدید و یا معرفی برند و حرفه خود آن را در قالب ساعت دیواری به مراکز هدف خود بسپارید تا به صورت خودکار جذب مشتری های هدفمند برای شما رخ دهد.

-