چادر خودرو مناسب برای پژو 405، پژو پارس، سمند،دنا و برلیانس

چادر خودرو مناسب برای  پژو 405، پژو پارس، سمند،دنا و برلیانس

یکی از ملزوماتی که برای هر اتومبیلی لازم می باشد، روکش یا چادر خودرو می باشد که اتومبیل شما را در مقابل تابش نور خورشید، باد، خاک، باران، خراشیدگی، ضربه های ناگهانی و... محافظت می کند. چادر خودرو بخصوص برای افرادی که به دلایل مختلف مجبور هستند اتومبیل خود را در فضای باز قرار دهند بسیار مناسب می باشد و مانع از آسیب رسیدن به نگ اتومبیا و حتی قسمت های داخلی مانند داشبورد و روکش های صندلی بر اثر تابش نور خورشید می شود.

روکش صندلی فوق مناسب برای انواع خودرو های پژو پارس، پژو 405، سمند و دنا و به طور کلی ماشین هایی در این کلاس می باشد. رنگ این روکش خودرو ترکیبی آبی و سفید بوده و در قسمت ابتدا و انتهای آن به منظور فیت شدن بر روی ماشین کش دوزی شده است.


قیمت عمده: 166900 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


روکش خودرو در واقع پوششی برای اتومبیل شما برای محافظت در مقابل نور خورشید، گرد و غبار، هخراشیدگی ها، ضربه و .... دیگر می باشد. اگر شما نیز مجبور هستید در طول روز مدت زیادی اتومبیل خود را در فضای باز و در مقابل اشعه خورشید قرار دهید بهتر است برای محافظت از رنگ و قسمت های داخلی خودرو خود از روکش خودرو یا همان چادر خودرو استفاده کنید. محصول فوق یکی از انواع روکش خودرو بسیار با دوام می باشد که با استفاده از پارچه مخصوص و با کیفیت مناسب تهیه شده است.

 

 روکش خودرو پارچه ای ارزان

 

این روکش خودرو متناسب با اتومبیل های پژو 405، پژو پارس، سمند،دنا و برلیانس تهیه شده است و دارای رنگبندی سفید آبی به صورت راه راه می باشد. این چادر اتومبیل به صورت یک لایه بوده و مانع از سیب رسیدن به رنگ اتومبیل شما در اثر تابش نور خورشید می شود. با خرید این چادر خودرو دیگر مجبور به شستن هر روزه اتومبیل خود در اثر گرد و غبار و فضولات پرندگان نمی باشید.

 

خرید اینترنتی چادر خودرو 

 

این محصول به گونه ای طراحی شده است که در قسمت ابتدایی و انتهایی آن کش دوزی شده است تا چادر بر روی اتومبیل به خوبی فیکس شده و جدا نشود. این چادر دارای وزنی در حدود 2000 گرم می باشد و با استفاده از پارچه مخصوص با کیفیتی تهیه شده است. در صورت خرید این چادر خودرو در داخل در داخل یک کیف حمل ساده برای شما ارسال می گردد. این روکش اتومبیل در گروه روکش های ارزان قیمت و با کیفیت قرار می گیرد.

 

 قیمت چادر خودرو پژو 405

 

روکش خودرو یکی از ضروری ترین ملزومات اتومبیل می باشد که مانع آسیب رسیدن به رنگ اتومبیل شما می شود. روکش خودرو فوق دارای طراحی ساده اما کاملا کاربردی می باشد که با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالای خود محبوبیت خوبی داشته. روکش صندلی فوق مناسب برای انواع خودرو های پژو پارس، پژو 405، سمند و دنا و به طور کلی ماشین هایی در این کلاس می باشد. رنگ این روکش خودرو ترکیبی آبی و سفید بوده و در قسمت ابتدا و انتهای آن به منظور فیت شدن بر روی ماشین کش دوزی شده است.

 

 

 

166900 تومان

-