سطل زباله داخل خودرو آیلین

سطل زباله داخل خودرو آیلین

سطل زباله خودرو آیلین ، سطل مخصوص اتومبیل از جنس پلاستیک بسیار مقاوم با طراحی ساده اما بسیار کاربردی می باشد. این محصول به شما این امکان را می دهد حتی در طول سفر نظافت اتومبیل خود را رعایت نموده. این سطل را می توانید در قسمت های مختلف اتومبیل خود استفاده کنید. این محصول دارای ابعاد 8*12*19 سانتی متر و وزن 123 گرمی می باشد.

بذنه پلاستیکی این محصول به رنگ مشکی به همراه درب باز شو از بالا که دارای رنگ بندی متفاوتی می باشد. این سطل زباله را می توانید در قسمت های مختلفی از اتومبیل خود از جمله روی درب خودرو، روی لبه جیب پشتی روکش صندلی و روی داشبورد را داشته. این صندلی قابل استفاده در داخل سالن های نمایش بر پشت صندلی می باشد.


قیمت عمده: 19000 تومان
جهت خرید و سفارش، با شماره های زیر تماس بگیرید:
03134418533 داخلی 211 - 09032735028


رعایت نظافت محیط نه تنها در منزل بلکه باید در همه وقت و همه جا انجام بگیرد، از جمله در اتومبیل . در حین سفر های درون شهری یا برون شهری که معمولا زباله هایی تولید می شود که در صورت سهل انگاری ممکن است به دامان طبیعت رها شود که برای سلامت محیط زیست مضر می باشد و موجب عدم زیبایی محیط نیز می شود.

 

 خرید سطل زباله خودرو

 

بنابراین نیاز به استفاده از یک سطل زباله در درون اتومبیل که بتوانید زباله های درون ماشین را داخل آن ریخته و بعد از اتمام سفر آن را تخلیه کنید. پیشنهاد ما  استفاده از سطل زباله خودرو آیلین می باشد. یک محصول جدید و کاملا کاربردی که به شما این امکان را می دهد علاوه بر نظافت داخل اتومبیل، نظافت محیط زیست را نیز رعایت نمائید.

 

 بهترین سطل زباله داخل خودرو

 

این سطل زباله خودرو دارای بدنه ای از جنس پلاستیک بسیار مقاوم می باشد که  رنگ بدنه آن مشکی می باشد اما دارای درب باز شونده از بالا با رنگ بندی های متفاوت می باشد. شما می توانید این سطل را با استفاده چسب مخصوص دوطرفه قوی که به همراه محصول ارائه شده است بر روی قسمت های مختلف اتومبیل خود نصب و استفاده کنید.

 

 فروش اینترنتی سطل زباله داخل خودرو

 

به عنوان مثال شما می توانید این سطل را با استفاده از چسب بر روی درب خودرو نصب کنید و علاوه بر سطل زباله به عنوان کنسول وسایل نیز از آن استفاده کنید. این سطل زباله را می توانید بر روی  لبه جیب پشتی روکش صندلی نیز برای دسترسی راحت سرنشینان عقب خورو نیز نصب نمائید.

 

 قیمت سطل زباله خودرو

 

این محصول دارای ابعاد 8*12*19 سانتی متر و وزنی در حدود 123 گرم می باشد. یک محصول جمع و جور و بسیلر کارآمد که به شما این امکان را می دهد نظافت داخل اتومبیل خود را حفظ کنید. رنگ بندی درب این محصول طوسی، کرم و مشکی می باشد و بدنه محصول کاملا مشکی است.

 

خرید سطل زباله داخل خودرو

19000 تومان

-